Slevový server (portál) NákupvAkci.cz působí na českém trhu od ledna 2011. Denně vám přináší mnoho zajímavých nabídek až s 85% slevou!

O nás

Seznamte se s Nakupvakci.cz

Co jsme? Jsme 2. nejúspěšnější slevový portál. Kdo jsme? Banda lidí, kterou to už pár let baví. A co děláme? Snažíme se dělat vám radost. Ať už slevou na dovolenou nebo nějaký ten zážitek.

Fakta, která řeknou to podstatné:

 1. Jsme dvojka na trhu. Slevu si u nás můžete ulovit téměř na vše. Co nás ale bere nejvíc, je cestování.
 2. Máme za sebou spolupráci s více než 2 000 prověřenými partnery z oblasti cestování, gastronomie, wellness a jiných služeb.
 3. Lidi nás mají rádi. Denně nás virtuálně navštíví více než 100 000 zákazníků.
 4. Snažíme se. Měníme svou zákaznickou podporu, aby tu pro vás byla téměř kdykoliv. Napište nám na chatu, e-mailujte, volejte a to až do 23.00.
 5. Zajímá nás vaše spokojenost. Něco se vám nelíbilo? Napište nám. Od toho tu jsme.

Seznamte se

CEO Tomáš Karaba

Bez něj by žádný Nakupvakci nebyl. I přesto, že je tím nejdůležitějším, tak je pořád friendly a smíchem nešetří. Na druhou stranu je samozřejmě i vůdčí, zodpovědný a striktní. Zálibu si našel v aktivním saunování, kde si nejlépe pročistí hlavu a radost mu udělá vždy jeho syn, který jako by mu z oka vypadl.

Provozní ředitelka Jana Šerpánová

Snad nikdy neodpočívá. Jak jinak by zvládala management celé firmy i chod své rodiny, kde na ní každý večer čekají dvě skvělé dcery s manželem a uvařenou večeří. O víkendech relaxuje rychlou chůzí se sluchátky v uších nebo jízdou na kole. Miluje kávu a bílé víno.

Marketing manager Jakub Tržický

V analýzách tráví dny i noci. Je vášnivým sportovcem, kdyby neuměl počítat, tak si troufáme říct, že bychom se na něj koukali v televizi jako na reprezentanta ve fotbale. Miluje sushi, rád sleduje filmy a to nejradši se ženou, která ho bude obskakovat.

Leadr zákaznické podpory Michaela Holá

Každý den udělá spoustu dobrých skutků. Pomáhá vám, naslouchá a řeší vaše problémy. Zkrátka je na vaší straně. Doma ji najdete málokdy. Když zrovna neběhá venku se svým milovaným pejskem, tak ji určitě zastihnete při sportu nebo na kávě s partou přátel.

Garance spokojenosti

Naše nabídky kontrolujeme a testujeme. Minimum z nabídek, o kterých uvažujeme, se dostane až přímo k Vám k zákazníkovi. Může nám ale něco uniknout, a proto je pro nás maximálně důležité vaše hodnocení. Nekvalitní nabídky na Nakupvakci znovu neuvidíte.

V případě nespokojenosti nám napište na e-mail: asistentka@nakupvakci.cznebo zavolejte na naši zákaznickou linku: +420 777 660 337. Ochotně vám pomůžeme s řešením jakékoliv situace.

Zákaznická podpora

Nakupujete na internetu poprvé nebo už jste ostřílení a jen něco potřebujete? V každém případě je tu pro vás naše zákaznická podpora. Na e-mailu, telefonu i chatu a to nově až do 23.00.

Na e-maily se snažíme odpovědět do 24 hodin, ale v případě potřeby nám klidně zatelefonujte a můžeme to vyřešit ihned. Ať už máte jen dotaz nebo si nevíte s něčím rady, jsme tu pro vás.

Máte dotaz?

Volejte: Po - Pá od 8:00 do 18:00

777 660 337

Garance kvality

 • Spolupracujeme jen s
  proveřenými partnery

 • Reklamace řešíme
  do 24h

 • Vratime Vam penize
  pokud nebudete spokojeni

Často se ptáte