Jak fungují naše nákupy v akci?

Jak funguji nase nakupy v akci?

Garance

Pridejte se k nasim spokojenym zakaznikum a nakupujte v akci

 • Prohlédněte si dnešní slevy. Našli jste to, po čem toužíte? Skvělé. Klikněte na tlačítka "Nakoupit". Při objednávce vyberte požadovaný počet voucherů a zadejte e-mail, kam vám máme vaše vouchery poslat

 • Jak budete platit? Můžete zvolit platbu bankovním převodem, pokud u sebe voucher chcete mít hned, doporučujeme vám bezpečnou platbu platební kartou.

 • Hned, jak vaše platba přiletí, máte voucher na svém e-mailu, klidně si ho ale kdykoliv stáhněte ze svého zákaznického účtu. Přímo na voucheru najdete podrobný návod, jak ho využít.

 • Voucher přineste do zařízení, kde slevu uplatníte. Pozor, váš voucher je jedinečný a obsahuje kód, který můžete použít pouze jednou. Pořádně si ho užijte.

Zkusenosti nasich zakazniku

Helena

Děkuju za bleskovou a hlavně kladnou odpověď. Ze zákaznické podpory mi voucher přeposlali a za pár hodin už jsme si užívali dovolenou.

Nakupoval jsem poprvé a byl jsem totálně zmatený. Na první odpověď jsem musel čekat trochu dýl, než by se mi líbilo, ale nakonec jsem to s pomocí zákaznické podpory zvládl.

Nováková

Druhý den ráno jsme měli odjíždět a nemohli jsme najít voucher. Ve 22.00 jsme napsali na zákaznickou podporu. Nečekali jsme to, ale asistentka nám jej hned poslala a ráno ještě potvrdila, že na nás v hotelu čekají.

Dělali, co mohli, ale nakonec vše nedopadlo tak, jak jsem si představovala. I tak se ale omluvili a snažili, nedělali blbce za mě. Za to díky

Uz vite jak na to ?Zobrazte vsechny nase slevy

Máte dotaz?

Volejte: Po - Pá od 8:00 do 18:00

777 660 337

Garance kvality

 • Spolupracujeme jen s
  proveřenými partnery

 • Reklamace řešíme
  do 24h

 • Vratime Vam penize
  pokud nebudete spokojeni

Často se ptáte