Garance spokojenosti

Garantujeme vam spokojeny nakup
a moznost reklamace

Záleží nám na vaší spokojenosti
Naše nabídky kontrolujeme a testujeme. Minimum z nabídek, o kterých uvažujeme, se dostane až přímo k Vám k zákazníkovi. Může nám ale něco uniknout, a proto je pro nás maximálně důležité vaše hodnocení. Nekvalitní nabídky na Nakupvakci znovu neuvidíte.

Garance

Máte problém s dodaným zbožím či službou?

 • Nebyli jste spokojeni s využitou nabídkou?
  Reklamaci služby, zážitku či jídla v restauraci řešte, prosím, hned na místě. Rádi vám pomůžeme, ale čas vrátit neumíme. Při reklamaci zboží se obraťte přímo na dodavatele, který má povinnost s vámi reklamaci vyřešit. Kdyby cokoliv bylo třeba, stačí nám napsat e-mail nebo zatelefonovat.
 • Nelíbí se vám zboží, nehodí se vám?
  Můžete jej reklamovat/vrátit do 14 dnů od uhrazení a to přímo na adresu dodavatele. Ten vám poté vrátí vaši platbu. Nezapomeňte vložit průvodní dopis do balíčku.
 • Hotel má obsazeno. Lze voucher vrátit?
  Ze zákona máte 14 dnů právo voucher stornovat s tím, že vám vrátíme plnou částku. Proto vám rozhodně doporučujeme si zajistit termín do této doby. Pokud to nestihnete, zkuste se s hotelem dohodnout na prodloužení voucheru a rovnou si vytvořte rezervaci, kterou si nechte potvrdit do e-mailu. I tak se nás samozřejmě kdykoliv obraťte, rádi pomůžeme.

Pokud mate jakykoliv problem s domluvou reklamace u dodavatele, kontktujte nas:

Jak jsou s námi naši zákazníci spokojení?

Spolehlivost, měla jsem dvakrát problém, poprvé úraz, nemohli jsme odjet na dovolenou, vrátili nám peníze, podruhé-nepoctivý prodejce-také vše uhradili, komunikace rychlá, skvělá

Krejčová

Zakoupili jsme voucher na pobyt, ale hotel nám pobyt před nástupem zrušil a nebyla s ním žádná komunikace. Portál Nakupvakci nám celou zaplacenou částku vrátil a nyní bude na něm z tohoto člověka peníze vymoci. Děkuji celému kolektivu Nakupvakci za ochotu a vstřícné jednání.

Zíková

Odstoupení od smlouvy při nevyhovujícím produktu proběhlo hladce a peníze byly do 1 týdne na účtu.

Alena Voříšková

Na zboží jsme trochu déle čekali a asistentky nám bohužel nedokázaly nic přesně říct. Pak ale samy za nás dodavatele urgovaly. Takže za mě 70% spokojenost.

Tereza

Máte dotaz?

Volejte: Po - Pá od 8:00 do 18:00

777 660 337

Garance kvality

 • Spolupracujeme jen s
  proveřenými partnery

 • Reklamace řešíme
  do 24h

 • Vratime Vam penize
  pokud nebudete spokojeni

Často se ptáte