Máte dotaz? Připravili jsme pro vás seznam nejčastějších dotazů. Pokud jste tam ten svůj nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Časté otázky

Nepřišel mi voucher, co mám dělat?

Nemáte ho náhodou ve spamu nebo složce Hromadné? Zkontrolujte to. Pokud jste ho ani tam nenašli, obraťte se na naši zákaznickou podporu: asistentka@nakupvakci.cz. Nezapomeňte přidat číslo objednávky.

Zaslal jsem platbu se špatným variabilním symbolem nebo i bez něj?

Nic se neděje. Napište těm, kteří vám rádi pomůžou, na e-mail: asistentka@nakupvakci.cz. Nezapomeňte na číslo objednávky, číslo účtu, ze kterého jste platbu odeslali. Jakmile platbu hledáme, voucher vám hned posíláme.

Zaplatil jsem kartou, ale nepřišel mi voucher

Čekáte 1 hodinu a pořád nic? Zřejmě jste zadali špatný e-mail. Pošleme vám ho. Jen nám napište na e-mail: asistentka@nakupvakci.cz. Pomůžete nám, když zašlete i odkaz na akci, u které jste objednávku vytvořil a následně provedl transakci.

Zaplatil jsem, voucher mi došel, ale stále nemám zboží

Uplatnili jste voucher přímo u dodavatele? Postupujte přímo podle návodu, který je přímo na voucheru. Pokud jste vše splnili, kontaktujte s urgencí přímo dodavatele nebo na pomoc i nás. Ještě, než se pustíte do řešení problému, zkontrolujte si délku dodání zboží (najdete ji na voucheru).

Potřebuji vystavit fakturu FKSP

Nejprve si vytvořte objednávku a zvolte způsob platby převodem. Poté se obraťte na naši zákaznickou podporu na e-mailu: asistentka@nakupvakci.cz s požadavkem vytvoří faktury (nezapomeňte zaslat číslo objednávky společně s fakturačními údaji svého zaměstnavatele, který vám bude fakturu proplácet nebo přispívat na zvolený pobyt).

Co jsou kredity a jak je získám?

Za každý nákup získáte kredity. 1 kredit = 1 koruna. S kredity u nás můžete i platit a tím ušetřit ještě více. Jak je můžete získat? Vytvořte si registraci a začněte střádat.

Potřebuji poukaz ještě dnes. Jaké mám možnosti?

Není problém. Zvolte platbu kartou nebo převodem, kde si zadáte expresní převod. Poslední možností je to, že platbu vložíte přímo do ČSOB banky.

Máte dotaz?

Volejte: Po - Pá od 8:00 do 18:00

777 660 337

Garance kvality

  • Spolupracujeme jen s
    proveřenými partnery

  • Reklamace řešíme
    do 24h

  • Vratime Vam penize
    pokud nebudete spokojeni