Levná dovolená v ČR – Hotel Lužan**** v Severních Čechách

Levná dovolená v ČR – 3 dny pro 2 osoby v Hotelu Lužan**** v Severních Čechách se snídaněmi, 3chodovou večeří z místního BIO chovu, celodenním skipasem, lahví vína a dašími slevami pro skvělou dovolenou za 2 327 Kč. Sportovní vyžití, krásná příroda, výlety!

-45 %

Cena od : 2 327 Kč

  • Původní cena: 4 230 Kč
  • Ušetříte: 1 903 Kč
  • Koupeno: 3x
  • Cena v kreditech od: 2 327
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Levná dovolená v ČR s lyžováním a skvělým jídlem – 46% sleva!

Prožijte skvělou dovolenou a poznejte krásy naší země. A nejenom to. Užijte si i lyžování a výborné jídlo. To vše najdete v pobytovém balíčku v Hotelu Lužan****. A my pro vás máme navíc 46% slevu.

Sauna Hotel Lužan

Rumburk je město v nejsevernější části České republiky. Komfortní Hotel Lužan se nachází přímo ve středu města na Lužickém náměstí. Svým hostům nabízí velice pohodlné a příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou s masážním sprchovým koutem, toaletou, televizí se satelitním příjmem, internetem, telefonem a vysoušečem vlasů. Pro vás jsou v rámci balíčku připraveny dvě noci. Na pokoji pro vás bude připravena láhev dobrého moravského vína. Hotel Lužan**** získal od hostů i velmi dobré hodnocení na serveru booking.com

Apartmán Hotel Lužan

Den vždy začnete bohatou snídaní formou bufetu. Připravena pro vás je i speciální 3chodová večeře z místního EKO bio chovu. V pizzerii, která je součástí komplexu, si můžete pochutnat na pizze s 20% slevou. Pizzy se zde připravují v klasické, dřevem vytápěné peci a vybrat si můžete z 38 druhů. Pizzerie je vyhlášená i výbornými steaky a dalšími lahůdkami z italské kuchyně.  Do balíčku jsme přidali i 10% slevu na konzumaci nápojů. Více informací ZDE.

Pizzerie Hotel Lužan

Už v úvodu jsme zmiňovali, že se můžete těšit na skvělou lyžovačku. To díky celodennímu skipasu pro 2 osoby ve ski areálu Jedlová. Tento lyžařský areál přináší výborné podmínky pro lyžování v Lužických horách. Připraveny jsou tu pro vás dvě sjezdové tratě o délce 1 200 a 700 metrů.  V okolí najdete i upravené běžecké tratě. Pro milovníky bruslení je připraven i běžecký areál pro bruslení o délce 700 metrů.

Bowling Hotel Lužan

Komplex Lužan vám ovšem přináší i další možnosti pro vyžití. V areálu se nachází 6 bowlingových drah, které jsou vybaveny automatickými stavěči systému Brunswick, což zaručuje profesionální úroveň. Vy si bowling můžete zahrát s 30% slevou. Připravena je pro vás i 30% sleva na indoor golf a 20% sleva na relaxaci v sauně.

Hotel Lužan

Tím ovšem možnosti pro vyžití nekončí – navštivte i moderní fitness, hernu nebo music bar.

Severní část Čech nabízí návštěvníkům rozmanité možnosti pro vaše vyžití.  Historické památky, výlety do okolní panenské přírody, turistika, ale i sportovní vyžití pro celou rodinu. V aktuálním období vás nadchnou zejména výborné podmínky pro lyžování. Hned několik areálů najdete v dosahu 12 km od hotelu.

Tipy na výlety naleznete přímo na stránkách hotelu ZDE

Ubytování, zábava, sport, skvělé jídlo a odpočinek – vše na jednom místě. V našich aktuálních slevách naleznete i další pobytový balíček v Hotelu Lužan. Fantastické místo pro vaši dovolenou!

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420775482256
E-mail: info@hotelluzan.cz
  www.hotelluzan.cz
Dotazy

Podobné nabídky