Revoluční legíny s turmalínem s 42% slevou

Legíny proti celulitidě s turmalínem za 349 Kč včetně poštovného. Zvyšují krevní oběh, podporují detoxikaci, spalování kalorií a redukují celulitidu. Získejte snadno a rychle štíhlé křivky!

-42 %

Cena od : 349 Kč

  • Původní cena: 599 Kč
  • Ušetříte: 250 Kč
  • Koupeno: 188x
  • Cena v kreditech od: 349
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Revoluční legíny s turmalínem s 42% slevou!

Celulitida je strašákem snad většiny žen. A zbavit se jí není vůbec lehký počin. Legíny s turmalínem vám přinášejí revoluční řešení: snadno a rychle získáte krásné křivky a dokážou i redukovat celulitidu. V dnešní nabídce za akční cenu!

legíny tourmaline

Legíny s Tourmalinovým efektem zvyšují krevní oběh, podporují vylučování toxinů, spalování kalorií a urychlují odstranění nežádoucí celulitidy. Anticelulitidní materiál, ze kterého jsou vyrobeny, má jedinečnou pružnost, skvěle ventiluje, zabraňuje pocení a je velmi lehký a pohodlný na nošení. Legíny jsou vhodné na nošení po celý rok.

Unikátní minerál Tourmaline je minerál s přírodními elektromagnetickými vlastnostmi. Spojuje molekuly vody a tím zvyšuje příjem kyslíku do pokožky. Lidské buňky si tak snadněji obnovují vitalitu. Jednotlivé molekuly vody se tak volně pohybují směrem dovnitř a ven z buněk. Tato činnost přenáší tepelnou energii do hlubokých vrstev tkaniv a zvyšují teplotu.

Legíny proti celulitidě jsou fantastickým řešením, jak docílit perfektních křivek bez námahy!

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 776222200
E-mail: spoluprace@erotickevychytavky.cz
  www.supervychytavky.cz
Dotazy

Podobné nabídky