Dovolená v Českém Ráji s 40% slevou

Dovolená Český Ráj v útulném Hotelu Korunní Princ – 3 dny pro 2 osoby s polopenzí, pobytem v solné jeskyni, lahví vína a sladkým potěšením jen za 2 110 Kč. Platnost až do května 2013. Atraktivní okolí, krásná příroda, sport a mnoho historických památek!

-40 %

Cena od : 2 110 Kč

  • Původní cena: 3 520 Kč
  • Ušetříte: 1 410 Kč
  • Koupeno: 64x
  • Cena v kreditech od: 2 110
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Dovolená v Českém Ráji s 40% slevou!

Český Ráj je perlou Čech. Najdete zde přírodní krásy a mnoho historických památek.  Vy v této kouzelně krásné oblasti prožijete 3denní pobyt v útulném Hotelu Korunní Princ, ve kterém nechybí výborné jídlo, relaxace a několik slev, se kterými si užijete vaši dovolenou ještě více!

solná jeskyně hotel korunni princ

Útulný hotel najdete v samotném centru města Turnov. Po dobu dvou nocí zde budete ubytováni v komfortním dvoulůžkovém pokoji. Ten je vybaven vlastní koupelnou a toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem a chladničkou. Ve všech prostorách hotelu se můžete bezplatně připojit k Wi-Fi internetovému připojení.

pokoj hotel Korunni princ

V hotelu vás přivítají welcome drinkem, ale starat se o vás personál bude po celou dobu pobytu. Ve stylové hotelové restauraci si pochutnáte na kontinentálních snídaních a výborných večeřích. Do balíčku jsme přidalii láhev dobrého vína a kávu s dezertem pro vás dva.

pokoj hotel Korunni princ

Na řadu přichází relaxace v solné jeskyni. Ta má blahodárný vliv na celou řadu onemocnění: astma, alergie, onemocnění dýchacích cest, kožní onemocnění, snížená imunita. Pobyt v jeskyni vám vynahradí pobyt u moře!

restaurace hotel korunni princ

Součástí balíčku je i několik dalších slev, se kterými si vaši dovolenou perfektně užijete. Další pobyt v solné jeskyni s masážním křeslem si ve dvou užijete s 50% slevou za 120 Kč.  Nejkrásnější pohled na svět je prý z koňského hřbetu – projížďka na koních do přírody nebo v jízdárně jen za 200 Kč/hodina. Pro dámy a slečny je připravena možnost bezplatného využití poradenských služeb kosmetičky a vizážistky v hodnotě 500 Kč. 

dětský koutek hotel korunni princ Pokud vyrazíte do Českého Ráje v zimním období, využijte i 50% slevy na skipasy  (na celodení a odpolední skipasy) v zimním lyžařském areálu Struhy, který je vzdálen jen 2 km od hotelu. V prostorách hotelu se připravuje i herní místnost, kde bude umístěn stolní tenis, šipky a billiard.

skipas hotel Korunní princ

Město Turnov je srdcem Českého Ráje. Tato lokalita vám přináší nespočet možností během celého roku. Platnost kupónu je až do května 2013, takže si sami můžete vybrat, kdy zde prožijete svou dovolenou. V dosahu hotelu se nachází tenisové kurty, sportovní hala, plavecký bazén, sauna a vířivka.  Doporučujeme i výlety do atraktivního okolí – Liberec s aquaparkem a zoologickou zahradou, Dinopark a spousta dalších historických unikátů. Od jara vám tato lokalita nabízí nespočet množství pěší a cykloturistiky.

český ráj hotel korunní princ

Chcete prožít v kouzelném Českém Ráji delší dobu? Podívejte se na 5denní balíček Hotelu Korunní Princ ZDE

Báječná dovolená s 40% slevou!

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 606450959
E-mail: petra.hortvikova@seznam.cz
  www.korunniprinc.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy

Podobné nabídky