120minutový balíček manikúry i pedikúry ve Studiu Step v Praze

Dopřejte si kvalitní péči o ruce a nohy. Balíček zahrnuje mokrou pedikúru, profesionální manikúru a aplikaci speciálního P-Shine/Gel laku za výhodnou cenu. Pečujte o každý detail svého těla.

-69 %

Cena od : 299 Kč

  • Původní cena: 980 Kč
  • Ušetříte: 681 Kč
  • Koupeno: 5x
  • Cena v kreditech od: 299
Zvolte variantu Podívejte se na
další 3 varianty
53hod : 48min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Balíček plný profesionální péče

Ve studiu Step vědí, jak jsou krásné ruce a nohy pro každou ženu důležité. Proto si pro vás připravili balíček, který zahrnuje mokrou manikúru, pedikúru a nanesení speciálního tlaku. Po dvouhodinové proceduře vyjdete jako znovuzrozené!

 

Který balíček zvolíte?

  • Varianta 1: mokrá pedikúra a manikúra za 299 Kč (původně za 980 Kč)
  • Varianta 2: mokrá pedikúra, manikúra a P-Shine/Gel lak za 399 Kč (původně za 1 359 Kč)
  • Varianta 3: mokrá pedikúra, lakování, manikúra a P-Shine/Gel lak za 449 Kč (původně za 1 559 Kč).

Postarají se o vaše ruce i nohy

Manikúra i pedikúra jsou především estetickou záležitostí. Ale krásně upravené ruce i prsty nohou jsou určitou zárukou, že nedojde k některým onemocněním, jako jsou například nesprávně rostlé nehty a záněty na koncích prstů. Protože co je krásné, to je i zdravé.

kosmetický balíček manikura pedikura

Víte, co je P-Shine?

Japonská manikúra nebo také Glossy shine se provádí jako kúra pro zpevnění a zkvalitnění nehtů po základní manikúře. Do přírodních nehtů se pomocí speciálních přípravků a nářadí zaleští včelí vosk. Výsledkem jsou chráněné nehty s vysokým leskem a přirozeným vzhledem. Za toto ošetření se nemusí stydět ani pánové, kteří proceduru podstupují čím dál častěji.

manikura akce

Chcete krásné nehty i bez modeláže?

Pro to je nejlepší gel-lak manikúra. Gel-lak je lak, který se tvrdí v UV lampě. Nečekává vás proto žádné olupování, čekání na zaschnutí a ztráta lesku. Krásné nehty můžou mít i ty z vás, které nechtějí mít klasickou modeláž a chodit na doplňování. Přitom si můžete užívat krásných nehtů po dobu až 2 týdnů!

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutná rezervace na tel předem na +420 731 156 964 (ideálně Po - Pá 8:00 - 11:00) nebo na e-mailu studiostep1@centrum.cz. Poslední objednávky 14 dní před ukončením platnosti voucheru. Voucher je platný v uvedeném termínu a neprodlužuje se. Vytištěný poukaz nutno přinést s sebou. Voucher není vyměnitelný za peníze.

Storno: Zrušení rezervace je možné nejpozději 24 h předem, jinak voucher propadá (stačí SMS).

Kde slevu uplatnit:

Salon Step

Dům módy - 1. patro

Václavské náměstí 58, Praha

www.studiostep1.cz

Tel.: +420 731 156 964

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420734331907
E-mail: andrea.aa@centrum.cz
  www.studiostep1.cz/
Dotazy

Podobné nabídky