Bublina na zeď na psaní vzkazů

  •  Fotodárky
  •  Od 129 Kč a více

Z předávání vzkazů se stane zábava! Bublinu na zeď můžete popsat křídou a zase smazat hadříkem. Taky ji můžete libovolně přesunovat, aniž byste poškodili povrch, na kterém je nalepená.

-24 %

Cena od : 189 Kč

  • Původní cena: 249 Kč
  • Ušetříte: 60 Kč
  • Koupeno: 11x
  • Cena v kreditech od: 189
39hod : 35min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Předejte si se spolubydlícími vzkazy stylově

Nejlepší designové nápady jsou ty, které využijete i v běžném životě. Předávání vzkazů pod magnety na ledničce už je pasé. Nalepte si na zeď bublinu, na kterou můžete psát křídou a pak to zase rychle smazat. O vtipné poznámky a lepší nápady určitě nebude nouze!

bublina na zeď 

Bublinu od Freshprint snadno nalepíte na zeď nebo na nábytek. Nepotřebujete žádná lepidla a i tak bude pevně držet na jakémkoliv povrchu. Ale pokud si to rozmyslíte, klidně ji odlepte a umístěte jinam. Povrch tím nepoškodíte. 

nalepovací bublina na zeď

Podmínky slevy:

Jak objednat: Po zaplacení a obdržení voucheru, postupujte takto: klient obdrží kód a objednávku provede na e-mail freshprint@freshprint.cz, kde uvede zda bublinu s fouskem doprava nebo doleva (při pohledu na bublinu), osobní odběr nebo zaslání na dobírku ve výši 133 Kč s adresou a do přílohy vloží voucher v PDF, případně opíše kody do těla emailu freshprint@freshprint.cz

Osobní odběr: Zdarma na adrese: Sokolovská 961/260, Praha 9.

Kde slevu uplatnit:

Fresh Print

www.freshprint.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 774519491
E-mail: freshprint@freshprint.cz
  freshprint.cz
Dotazy