Hubnoucí balíček za super cenu!

  •  Praha 5
  •  Péče o tělo

Dámy, neberte zimu jako příležitost k tomu schovat faldíky pod kabát! Raději si zajděte na relaxačně hubnoucí balíček v délce 2 hodin. Ve studiu Agáta vám dopřejí přímo královskou péči!

-67 %

Cena od : 999 Kč

  • Původní cena: 3 000 Kč
  • Ušetříte: 2 001 Kč
  • Koupeno: 9x
  • Cena v kreditech od: 999
37hod : 38min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Buďte jednoduše neodolatelná!

Ve studiu Agata si pro vás připravili balíček, který se postará o vylepšení vašeho vzhledu. I když poctivě cvičíte a zodpovědně se stravujete, jsou změny, které můžete urychlit. Hubnoucí masáž proniká až do hloubky textury kůže a pomáhá problémovým partiím s úbytkem tuku.

medová masáž aktwellness

Ve studiu vás přivítá zkušená masérka. V příjemném prostředí se parádně zrelaxujete, abyste přišli na jiné myšlenky. Pak začne masáž, která napomůže vyhlazení celulitidy a nastartuje procesy pročistění organismu a látkovou výměnu.

 pleťová maska

péče o chodidla

Kam se za relaxací vydat?

Na masáž pojedete do hotelu Golf na pražském Motole. Tam se zabývají sportovními i rekondičními masážemi a dalšími beauty službami. Klientům zaručují báječnou relaxaci, ale i pomoc s odstraněním různých zdravotních problémů. Nejdřív se zamilujte do prostředí díky voucheru na hubnutí a pak se vydejte na další z uvolňujících procedur.

interiér studia agáta

wellness v hotelu golf

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutná rezervace předem na uvedeném tel.: +420 755 977 096 (nikoli sms nebo e-mail). Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu. Vytištěný poukaz je nutné vzít s sebou. Pro zachování garance poskytnutí služby je nutná rezervace nejpozději do 28. 2. 2017. Večerní nebo víkendový pobyt cca 14 dnů předem.

Tramvajová zastávka: Vozovna Motol nebo Hotel Golf (3 min. od hotelu).

Storno: Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 48 hodin předem, jinak poukaz bez náhrady propadá! Prodloužení poukazu vlivem nemoci či jakéhokoli jiného důvodu o jeden měsíc je možné po domluvě a je za příplatek 300 Kč. Příplatek je třeba hradit přímo na místě.

Otevírací doba: Po – Ne 8.00 – 20.00.

Parkování: V okolí objektu je bezproblémové a bezplatné parkování.

Kde slevu uplatnit:

Aktwellness s. r. o., Rehabilitační a relaxační studio Agata hotelu Golf

Plzeňská 103/215c, Praha 5 – Motol

www.facebook.com/MasazeAgata, www.hotel-golf.cz/cz/golf-a-wellness

Tel.: +420 775 977 096

E-mail: koukalovamisa@seznam.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 602 512 886
E-mail: koukalovamisa@seznam.cz
  s://www.facebook.com/MasazeAgata
zobrazit větší mapu
Dotazy