Aplikace brazilského keratinu na vlasy ve Studiu Step

  •  Praha 1
  •  Kosmetika

Dámy, dopřejte svým vlasům to nejlepší! Aplikace brazilského keratinu v pražském Studiu Step navrátí vašim vlasům správný lesk a zajistí jim potřebnou a dlouhodobou regeneraci. Výsledky viditelné okamžitě po aplikaci!

-84 %

Cena od : 749 Kč

  • Původní cena: 4 800 Kč
  • Ušetříte: 4 051 Kč
  • Koupeno: 3x
  • Cena v kreditech od: 749
60hod : 15min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Navraťte vlasům lesk a sílu

Naše vlasy musejí ustávat nápor každý den. Vítr, déšť, foukání, žehlení, mytí, pořád dokola. Potom se lámou a ztrácejí sílu. Dopřejte jim to nejlepší s brazilským keratinem.

Brazilský keratin levně

Brazilský keratin Hair Go Straight je čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Vaše vlasy s ním získají zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu a navíc budou chráněny před nepříznivými vlivy jako je slunce, slaná mořská i chlorovaná voda, vítr i mráz.

Aplikace brazilského keratinu akce

Doba aplikace brazilského keratinu trvá 1,5 až 4 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů a lze jej aplikovat na všechny typy vlasů, včetně barvených a melírovaných. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Vaše vlasy budou krásně vyhlazené a budou působit o poznání zdravěji. Aplikace keratinu je proces, který nejen uzdravuje a extrémně regeneruje vlasy, ale vlnité vlasy zároveň krásně uhladí.

Po aplikaci si vlasy poprvé umyjete po 3 dnech a dále je již můžete udržovat, jak jste zvyklá. Aby byl efekt ještě lepší, doporučuje se používat šampony, kondicionéry a séra Brazil keratin, které obsahují hydrolyzovaný keratin.

Brazilský keratin kadeřniství Praha sleva

interiér

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutná rezervace na tel předem na +420 734 331 907, linka je velmi vytižena prosime o trpělivost. Poslední objednávky 14 dní před skončením voucheru. Voucher je platný v uvedeném termínu a neprodlužuje se. Vytištěný poukaz nutno přinést s sebou.

Storno: Zrušení rezervace je možné nejpozději 24h předem, jinak voucher propadá (stačí SMS).

Kde slevu uplatnit:

Salon Step

www.studiostep1.cz/

Dům Módy Václavské náměstí

Tel.: +420 734 331 907

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420739294329
E-mail: andrea.aa@centrum.cz
  www.studiostep1.cz/
zobrazit větší mapu
Dotazy