Půlroční nebo roční předplatné časopisu History Revue s atraktivními bonusy

  •  Dům a zahrada
  •  Doprava zdarma

Přiučte se něco z historie lidstva díky půlročnímu nebo ročnímu předplatnému časopisu History revue, navíc s poštovným v ceně. Jako bonus navíc získáte rovněž roční předplatné elektronické verze časopisu 21. století.

-70 %

Cena od : 249 Kč

  • Původní cena: 821 Kč
  • Ušetříte: 572 Kč
  • Koupeno: 32x
  • Cena v kreditech od: 249
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Ten nejlepší časopis pro milovníky historie!

Máte rádi historii? Zajímají vás války, starověké civilizace nebo různé významné osobnosti dějin? Pokud ano, časopis History Revue je zde právě pro vás. Dočtete se mnoho zajímavých faktů, teorií a událostí. A jako bonus dostanete předplatné elektronického verze časopisu 21. století, který potěší příznivce vědy a techniky. A Vánové si můžete zpříjemnit poslechem CD "Rockové Vánoce".

časopis history revue 

Časopis History revue:

Měsíčník History revue se neotřelým způsobem věnuje českým i světovým dějinám. Na vlastní kůži prožijete okamžiky, kdy se psaly dějiny. Poznáte blíže nejmocnější vladaře, jejich urozené (a mnohdy nešťastné) manželky i proradné milenky. Nahlédnete do ložnic a míst, kde úřadovali proslulí intrikáni. Téměř uslyšíte řinčení zbraní, dunění děl a zvuk válek. Pro History revue není žádné téma ani období tabu!

časopis history revue dvoustrana

Na jak dlouho si History Revue předplatíte?

  • Varianta 1: Pololetní předplatné časopisu History Revue za 249 Kč (běžně za 827 Kč) + bonusy: roční předplatné el. verze časopisu 21. století, CD Rockové Vánoce
  • Varianta 2: Roční předplatné časopisu History Revue za 499 Kč (běžně za 1 270 Kč) + bonusy: roční předplatné el. verze časopisu 21. století, CD Rockové Vánoce, 2x nový speciál časopisu History revue.

časopis enigma bonusy

Podmínky slevy:

Jak objednat: Pomocí formuláře ZDE.

Poštovné: Zahrnuto v ceně voucheru, nic nedoplácíte.

Kde slevu uplatnit:

RF Hobby, s. r. o.

www.rf-hobby.cz

Kontaktní osoba: Gabriela Vašková

Tel.: +420 281 090 621

E-mail: sleva2@rf-hobby.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 281 090 620
E-mail: sleva2@rf-hobby.cz
  rf-hobby.cz
Dotazy