60 minut kryolipolýzy pro zeštíhlení v pražském studiu Pajkrlinie

  •  Praha 2
  •  Péče o tělo

Nejste spokojená se svou postavou? Nezoufejte a vyrazte do studia Pajklinie v Praze, které pro vás za akční cenu připravilo 60 minutovou kryolipolýzu pro zeštíhlení celé postavy – likvidace tuku v problémových partiích.

-88 %

Cena od : 299 Kč

  • Původní cena: 2 500 Kč
  • Ušetříte: 2 201 Kč
  • Koupeno: 10x
  • Cena v kreditech od: 299
57hod : 11min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Odstranění přebytečného tuku za 60 minut!

Zapomeňte na nekonečné hladovění, diety nebo bezvýsledné cvičení a zbavte se nadbytečného tuku rychle a bezbolestně. Pražské studio Pajkrlinie si pro vás připravilo jedinečný balíček – 60 minutové ošetření kryolipolýzou, po kterém získáte vysněnou postavu.

kryolipolyza praha sleva

Co je to kryolipolýza?

Kryolipolýza je unikátní metoda pracující na principu řízeného ochlazování tukových buněk. Tento proces má za následek krystalizaci lipidů a odumření celých buněk. Tyto buňky se pak vyloučí z těla pomocí lymfatického systému. Tím se dosáhne odstranění přebytečného tuku v problémových partiích.

kryolipolýza sleva

Jak to probíhá?

Nejprve si vyberete partii, na kterou chcete metodu aplikovat. Vybírat si můžete z těchto partií: hýždě, boky, stehna, břicho nebo ruce s tukovými polštářky. Na zvolenou partii se umístí podušky, které danou partii ochladí/zahřejí. Při 1 ošetření navždy zmizí až 30% tukových buněk. Výsledky budou viditelné cca 1 měsíc po ošetření. Další kryolipolýzu lze provést po dalších 2 měsících.

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutno se předem objednat na tel: +420 775 599 447 nebo přes email: studio@pajkrlinie.cz. Vytisknutý voucher přineste, prosím, s sebou.

Storno: Omluva nejpozději 24 hod předem, jinak voucher propadá. Poslední objednávky nejpozději 14 dnů před skončením platnosti voucheru.

Kde slevu uplatnit:

Studio Pajkrlinie

www.pajkrlinie.cz

Francouzská 96, Praha

Tel.: +420 775 599 447

E-mail: studio@pajkrlinie.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 724 573 008
E-mail: studio@pajkrlinie.cz
  www.pajkrlinie.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy