Zlepšujte si angličtinu na filmových klipech s programem Cinema Lingua

  •  Celá ČR
  •  1 osoba
  •  Jazykové kurzy

Chcete se zlepšit v angličtině rychle a s prokazatelnými výsledky? Vyzkoušejte program Cinema Lingua, ve kterém si budete procvičovat angličtinu na filmových klipech. Zábavný a efektivní způsob výuky na 6 měsíců nebo na celý rok.

-51 %

Cena od : 289 Kč

  • Původní cena: 590 Kč
  • Ušetříte: 301 Kč
  • Koupeno: 7x
  • Cena v kreditech od: 289
Zvolte variantu Podívejte se na
další 2 varianty
21hod : 27min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Anglicky snadno a rychle

Umíte slušně anglicky, ale když posloucháte text či se díváte na video v angličtině, rozumíte jen trochu nebo skoro vůbec? Vyzkoušejte formu výuky s programem Cinema Lingua, který je považován za velmi zábavný a efektivní.

Jaký kurz bude váš?

  • Varianta 1: Přístup na 6 měsíců za 289 Kč (běžně za 590 Kč)
  • Varianta 2: Přístup na 1 rok za 399 Kč (běžně za 890 Kč)

 studenti angličtiny

Angličtinu si budete procvičovat na známých filmových klipech. Čeká na vás více než 150 připravených lekcí, které jsou založené na videoklipech z populárních filmů a mnoha dalších zajímavých videí. Na poslech budete mít celkem 8 druhů aktivit. Kromě porozumění si zlepšíte slovní zásobu a vlastní písemný projev. Vše tak, aby vám po každé lekci angličtina utkvěla v hlavě.

CinemaLingua pomáhá zlepšit porozumění mluvené angličtině. Už po měsíci studia budete mnohem lépe rozumět angličtině ve filmech, na internetu a v dalších médiích. Díky filmovým klipům se studium se mění v zábavu a o to je účinnější. Aktivujete to, co už znáte, rozumíte vtipným pointám, konečně zúročíte dosavadní úsilí! Obsah CinemaLingua vytváří pečlivě vybraný tým kvalifikovaných učitelů angličtiny pod odborným dohledem metodičky a rodilých mluvčích.

online kurz angličtiny slevy

S touto nabídkou získáte 6měsíční nebo rovnou roční přístup do programu Cinema Lingua. Online program, který lze spustit na pevném počítači i notebooku. Rychlost vašeho připojení by měla odpovídat běžnému přehrávání videa (např. YouTube). Zlepšete si angličtinu rychle, stylově a zábavnou formou.

Podmínky slevy:

Ja objednat: Online kurz si objednáte zde: www.cinemalingua.net

Kde slevu uplatnit:

Mgr. Petr Tyc

www.cinemalingua.net

Tel.: +420 777 025 721

Email: petr@cinemalingua.net

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 777 025 721
E-mail: petr@cinemalingua.net
  www.cinemalingua.ne
Dotazy