Maturita z angličtiny

  •  Celá ČR
  •  1 osoba
  •  Jazykové kurzy

Mají před sebou vaše děti maturitu? Zajistěte, že ji z angličtiny budou mít jednodušší. V kurzu přípravy na maturitu procvičí veškerou gramatiku a slovní zásobu.

-52 %

Cena od : 599 Kč

  • Původní cena: 1 250 Kč
  • Ušetříte: 651 Kč
  • Koupeno: 2x
  • Cena v kreditech od: 599
29hod : 47min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Maturita z angličtiny bude brnkačka!

Maturita pro všechny, které čeká tento nebo příští rok maturita z angličtiny. Součástí voucheru je i příprava na pohovor v angličtině, protože maturitou život nekončí. Právě naopak. Je třeba umět nejenom vyplnit školní testy, ale i dokázat zaměstnavateli že jste pro něj nepostradatelní.

online příprava k maturitě

Co vás na kurzu čeká?

Procvičíte si veškerou potřebnou gramatiku i slovní zásobu. Čeká vás 98 lekcí zaměřených na zopakování a procvičení gramatiky, 100 lekcí zaměřených na tematickou slovní zásobu, 5000 nejpoužívanějších anglických slov, které musíte znát a 120 nedůležitějších nepravidelných sloves.

online

Díky perfektní přípravě zvládnete levou zadní všechny tři části maturitní zkoušky, tedy ústní zkoušku, didaktický test i písemnou práci. Dozvíte se všechno o tom, jak bude maturita probíhat a připravíte se na všechny situace, otázky i cvičení. Součástí je i příprava na pohovor v angličtině.

Podmínky slevy:

Veškeré učební materiály jsou k dispozici online po dobu jednoho roku od začátku vašeho studia. Licence není vázaná na konkrétní úroveň. Máte je k dispozici všechny. Nenechte se omezovat vlastní pílí a projděte třeba všechny lekce.

Rezervace: Kód voucheru pošlete na e-mail: info@tea-learning.cz. Do 24 hodin obdržíte licenční kód a návod, jak začít.

Kde slevu uplatnit:

Tea learning

E-mail: info@tea-learning.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 732 222 626
E-mail: info@tea-learning.cz
  www.tea-learning.cz
Dotazy