Anglicky snadno a rychle - roční online kurz angličtiny

  •  Celá ČR
  •  1 osoba
  •  Jazykové kurzy

Naučte se plynule anglicky díky ročnímu online kurzu angličtiny. Kurz je určený pro všechny úrovně - více než 240 hodin, 1200 testů a cvičení, ozvučený slovník nebo poslechová cvičení. Efektivní výuka s prokazatelnými výsledky.

-67 %

Cena od : 499 Kč

  • Původní cena: 1 499 Kč
  • Ušetříte: 1 000 Kč
  • Koupeno: 19x
  • Cena v kreditech od: 499
28hod : 30min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Anglicky snadno a rychle

Angličtina vládne světu. Potkáte ji bezmála všude v běžném každodenním životě. Pokud byste už rádi rozuměli nápisu či návodům nebo měli možnost se domluvit na dovolené, máme pro vás senzační nabídku.

online

Tea-learning vám přináší novou cestu v učení se a zdokonalování anglického jazyka. Vše probíhá z pohodlí vašeho domova nebo na jiném vámi příjemném místě. Kompletní angličtinu budete mít na jednom místě. On-line a přehledně. Ve vašem nabitém jazykovém balíčku na vás čeká: 7 kurzů obecné angličtiny pro všechny úrovně, což je více jak 240 výukových hodin.

online

Dále poté více jak 1 200 cvičení a testů pro upevnění a zdokonalení vašich dovedností, přístup do knihovny, kde najdete více jak 900 šablon pro obchodní i běžnou komunikaci v e-mailech a dopisech. Vaše on-line studium má i efektivní a prověřené nástroje: on-line ozvučený slovník a osobní slovníček se zkoušením (moderní obdoba tradiční a vyzkoušené metody „kartiček se slovíčky“). Pokud si nebudete vědět rady, vždy můžete využít službu dotazů na učitele. Dostane se vám profesionální odpovědi, která pomůže.

online

Tea-learning.cz je moderní a intuitivní prostředí, kde můžete přehledně sledovat pokrok vašeho studia. Každý den se k tomuto unikátnímu projektu přidávají noví uživatelé a studenti. Má totiž několik výhod: je pružnější (sami si zvolíte čas studia, nejste nijak omezováni), je rychlejší (můžete začít klidně hned a sami si volit tempo vašeho studia) a dle zkušeností je i velmi efektivní.

online

Buďte s angličtinou denně v kontaktu, rozvíjejte vaše jazykové dovednosti, nacházejte nové možnosti, mějte dostatek materiálů, rozšiřujte si svou slovní zásobu. To vše a mnohem více je s Tea-learning.cz možné. Nenechte si utéct nabídku ročního efektivní studia za fantastickou cenu!

Podmínky slevy:

Veškeré učební materiály jsou k dispozici online po dobu jednoho roku od začátku vašeho studia. Licence není vázaná na konkrétní úroveň. Máte je k dispozici všechny. Nenechte se omezovat vlastní pílí a projděte třeba všechny lekce.

Rezervace: Kód voucheru pošlete na e-mail: info@tea-learning.cz. Do 24 hodin obdržíte licenční kód a návod, jak začít.

Kde slevu uplatnit:

Tea learning

E-mail: info@tea-learning.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 732 222 626
E-mail: info@tea-learning.cz
  www.tea-learning.cz
Dotazy