Vodotěsná kamera GoCam pro sportovní využití

  •  Elektro
  •  Doprava zdarma
  •  Osobní odběr

Rádi si natáčíte své sportovní výkony? Získejte ty nejlepší záběry pomocí vodotěsné kamery GoCam, která je přímo určena pro sportovní využití. Ideální na kolo, plavání, potápění, rafty či na motosport.

-59 %

Cena od : 979 Kč

  • Původní cena: 2 399 Kč
  • Ušetříte: 1 420 Kč
  • Koupeno: 10x
  • Cena v kreditech od: 979
Zvolte variantu Podívejte se na
další 2 varianty
51hod : 53min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Natáčejte si svůj sportovní výkon

Ať už děláte jakýkoliv sport, kamera se při něm hodí. Můžete být profík i amatér. Natočte ty nejlepší a nejatraktivnější záběry pomocí této kamery GoCam, která je přímo určená pro sportovní využití.

 kamera se slevou

Kameru GoCam si můžete vybrat v černém nebo stříbrném provedení. Kamera je širokoúhlá a vodotěsná až do 30metrové hloubky. Velkou předností je její jednoduchá obsluha, kompaktní rozměry pro snadné přenášení a manipulaci . Videa natáčíte v rozlišení 5Mpx a menu je v českém jazyce.

 gocam akce

Využití GoCam kamery je pouze na vás. Vhodná je pro záběry z cyklistiky, plavání, potápění, horolezectví či motosportu. V balení kromě kamery najdete také vodotěsné pouzdro, sadu držáků, baterii a USB kabel.

gocam kamera se slevou

Podmínky slevy:

Jak objednat: Po obdržení voucheru, přejděte na www.formularslev.cz. Zde zadáte způsob dopravy, adresu doručení a vyplníte vouchery. Poté objednávku odešlete. Vyčkejte na potvrzovací e-mail, s výzvou k osobnímu odběru.

Poštovné: V ceně (2. varianta), osobní odběr (út - čt 14-17:00) (1. varianta)

Doba dodání: Pokud jste zboží neobdrželi do dodací lhůty, která je uvedena výše, tak prosím kontaktujte dodavatele na tel.: +420 602 233 987.

Kde slevu uplatnit:

Kralcen.cz

www.kralcen.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 602233968
E-mail: slevy2013@seznam.cz
  www.kralcen.cz
Dotazy