Kapesní diáře s vlastními fotkami

  •  Fotodárky
  •  Od 129 Kč a více

Život je šňůrka, na kterou navlékáme okamžiky. Dejte ty nejlepší z nich dohromady v týdenním nebo čtrnáctidenním kapesním diáři za výbornou cenu. Pokud váháte nad dárkem, vaše hledání je u konce.

-14 %

Cena od : 249 Kč

  • Původní cena: 290 Kč
  • Ušetříte: 41 Kč
  • Koupeno: 19x
  • Cena v kreditech od: 249
Zvolte variantu Podívejte se na
další 4 varianty
44hod : 57min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Týdenní kapesní diář Na každý týden je k dispozici dvoustrana s prostorem pro zápisky a s výraznou fotografií. Kalendárium je doplněno o jmeniny, státní svátky, číslo týdne, čísla dnů, počet pracovních hodin, znamení zvěrokruhu, fázi měsíce. Nově ve vazbě Twin-Wire s tvrdými laminovanými deskami z kartonu a z fotografií.

Varianta 1: http://www.cdsm.cz/tydenni-foto-diare/tydenni-kapesni-diar

Týdenní diář kapesní 

Čtrnáctidenní kapesní diář Kapesní fotodiář z vlastních fotografií má na jedné dvoustraně umístěno čtrnáctidenní kalendárium se státními svátky, jmeninami, fázemi měsíce a znameními zvěrokruhu. Diář je možno doplnit o vlastní narozeniny. Fotografie bude na šířku a dolníte ji vlastním popiskem.

Varianta 2:http://www.cdsm.cz/ctrnactidenni-foto-diare/ctrnactidenni-kapesni-diar  14denní diář

Měsíční kapesní diář Kapesní fotodiář z vlastních fotografií má na jedné dvoustraně umístěn kalendář na celý měsíc, rozdělený do dvou sloupků. Kalendář je doplněn o státní svátky, jmeniny a fáze měsíce. Diář je možno doplnit o vlastní narozeniny. Fotografie bude na šířku a doplníte ji vlastním popiskem. Diář je zabalený do plastového ochranného pouzdra s kapsičkou na vizitku a poutkem pro tužku.

Varianta 3:http://www.cdsm.cz/mesicni-foto-diare/mesicni-dvoustrankovy-kapesni-diar

Měsíční diář  

Týdenní fotodiář Týdenní fotodiáře nabízíme ve dvou velikostech A5 a kapesní formát. Na výběr je několik kalendárií, z nichž si vybere jistě každý. U všech diářů je na každé dvoustraně umístěna jedna fotografie. Do fotodiářů umožňujeme nahrát za mírný poplatek vlastní předdefinované události na určitá data.

Varianta 4: Sloupcový nebo pracovní

týdenní dvoustránkový diář

Podmínky slevy:

Jak objednat: Objednávejte na Tel.: 474 720 154. E-mail: info@cdsm.cz. Ve voucheru není zahrnuto poštovné 130 Kč, které se hradí dobírkou při odeslání zboží nebo osobní odběr na prodejně v Ústí nad Labem. 

Dodání: Obvykle 7-10 pracovních dní.

Otevírací doba: Po-Pá 7:30–17:00.

Možnost osobního odběru zdarma: Centrum digitálních služeb MINO, Jateční 682/5 400 01 Ústí nad Labem.

Kde slevu uplatnit:

CDSM.cz

www.cdsm.cz

Jateční 682/5 400 01 Ústí nad Labem

Tel.: +420 474 720 154

E-mail: info@cdsm.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 733 735 621
E-mail: tomas@cdsm.cz
  www.cdsm.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy