Redukce podbradku injekční lipolýzou a radiofrekvencí

  •  Praha 4
  •  Kosmetika
  •  Péče o pleť

Máte při pohledu do zrcadla pocit, že ve vaší tváři něco trochu přebývá? Chcete s tím něco udělat? Máme pro vás radu: Redukce podbradku injekční lipolýzou a radiofrekvencí na Body & Face Clinique.

-73 %

Cena od : 949 Kč

  • Původní cena: 3 500 Kč
  • Ušetříte: 2 551 Kč
  • Koupeno: 7x
  • Cena v kreditech od: 949
55hod : 43min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Kosmetický zákrok pro vaši krásnější tvář Podbradek trápí mnohé z nás. Muži to většinou přejdou mlčky, ženy hledají způsoby, jak jej odstranit, většinou jde ale o marné pokusy. Nyní je tady způsob, jak s tímto malým, ale nepříjemným nedostatkem zatočit natrvalo

omlazení pleti praha

Jak to funguje? Ošetření je zahájeno intenzivním působením tripolární radiofrekvence, která už sama o sobě má liposukční a modelační účinky – dojde k významnému vypnutí pokožky. Tato fáze je zcela bezbolestná a trvá cca 20 minut. Poté následuje klasická injekční lipolýza, kdy je 5 ml preparátu Phosphatidylcholine (lecitin – sojový produkt) aplikováno přímo do tukové řasy podbradku. Tato fáze může být mírně nepříjemná, nikoli však bolestivá, a je velmi rychlá. Definitivní výsledky jsou patrné až po 30–40 dnech, kdy úplně dozní účinek injekční lipolýzy. Po ošetření je nutné počítat s mírnými otoky ošetřené oblasti, zejména následující den po zákroku, tyto mohou přetrvávat až 4 dny.

omlazení pleti sleva

Počet sezení je přímo úměrný síle tukové řasy a představě klienta o míře její redukce. Efekt procedury je trvalý, ale samozřejmě za předpokladu zdravého životního stylu a úpravy stravovacích návyků. Návštěva trvá cca 40 minut, ihned po skončení zákroku se lze věnovat běžnému dennímu režimu. V Body & Face Clinique ošetřuje výhradně odborný certifikovaný zdravotnický personál pod přísným vedením primáře kliniky MUDr. Dandy. Body&Face clinique je registrovaným poskytovatelem zdravotních služeb.  

interier kliniky

Kontraidikace: Věk pod 18 let, těhotenství a kojení, špatná srážlivost krve, akutní onemocnění v době aplikace, opar a tři týdny po jeho vyléčení, kovové implantáty v těle, onemocnění srdce, kardiostimulátor, onkologická nemocnění a onemocnění štítné žlázy. 

Podmínky slevy:

Rezervace: Po obdržení voucheru je nutné se na ošetření objednat, a to předem telefonicky na +420 774 195 336 (manažerka Renata). Režim objednávek je Po, út, st, pá od 10:00–15:00, čt 10:00-12:00. 

K objednání si připravte číslo vašeho voucheru a konkrétní název akce (bez čísla voucheru objednávku provést nelze). Doporučujeme včasnou rezervaci termínu, omluvy z objednaného termínu jsou přijímány nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher propadá. Omluvu lze zaslat ve formě SMS na tel.: +420 774 195 336, popř. vyřídit telefonicky. V rámci zajištění časového komfortu tolerujeme zpoždění maximálně 10 minut, jinak voucher propadá, proto si, prosím, pečlivě naplánujte cestu do Body & Face Clinique.

Storno: Zrušení rezervace je možné nejpozději 48 hod. předem, jinak voucher propadá. Zákazník může ošetření přesunout pouze 1x.

Otevírací doba kliniky: Po–Pá: 10:00–21:00.

Kde slevu uplatnit:

Body&Face Clinique

www.body-face.cz

Chomutovická 1444/2, 149 00 Praha 4

E-mail: clinique@body-face.cz

Tel.: +420 774 195 336

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 774 195 336
E-mail: clinique@body-face.cz
  body-face.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy