Zeštíhlující šaty Lipodress

Štíhlá během pár sekund můžete být, pokud zvolíte jako oděv zeštíhlující černé šaty Lipodress. Unikátní technologií zpevňují zadeček i stehna, stahují břicho a tvarují poprsí.

-83 %

Cena od : 99 Kč

  • Původní cena: 599 Kč
  • Ušetříte: 500 Kč
  • Koupeno: 17x
  • Cena v kreditech od: 99
57hod : 50min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Postavička, kterou vám bude každý závidětProblémové šaty Lipodress zpevňují problémové partie tak, abyste se mohly pyšnit dokonalou postavou. Vás zadeček bude nadzvednutý, stehna zpevněná a bříško stažené. Všechny tyto partie budou navíc menší až o dvě konfekční velikosti.

 zeštihlující šaty

Velikosti jsou dostupné v S/M a L/XL. Jejich důmyslný střih pozvedne vaše poprsí i sebevědomí! K šatům lze připojit ramínka. Ta ale nejsou součástí balení. Šaty jsou beze švů a zapínání. Pokud je tedy chcete nosit pod oblečením, budou neviditelné.

 šaty v akci

Kvalitní nylonová a elastanová vlákna jsou prodyšná, takže se budete cítit nejen sexy, ale i pohodlně. A věřte, že si toho okolí všimne. To, jak se cítíte vevnitř, je totiž patrné i navenek. Pyšněte se dokonalou postavou během pár vteřin!

Podmínky slevy:

Způsob objednání: Po zaplacení a obdržení voucheru, postupujte takto: objednat přes e-mail: nakupuju.vyhodne@gmail.com, tel.: +420 607 626 085.

Poštovné: 95 Kč. Platí se na účet 2744958093/0800, do poznámky uveďte své jméno.

Doručení: Do 5 pracovních dní.

V případě, že zboží neobdržíte do dodací lhůty uvedené výše, kontaktujte přímo dodavatele na tel.: +420 607 626 085 nebo na emailu: nakupuju.vyhodne@gmail.com

Osobní odběr: Není možný.

Kde slevu uplatnit:

Revostore

www.nakupuju-vyhodne.cz

E-mail: nakupuju.vyhodne@gmail.com

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 607 626 085
E-mail: revostore@revostore.cz
  www.revostore.cz
Dotazy

Podobné nabídky