Procházka strašidelnou Prahou pro 1 nebo 3 osoby

  •  Praha 1
  •  1 osoba
  •  Kultura

Legendy, mýty i tajemná zákoutí - to je procházka strašidelnou Prahou. Vyrazte po stopách strašidel sami nebo rovnou ve třech na 2hodinovou procházku a poznejte Prahu trochu jinak. Jedinečný zážitek pro malé i velké.

-60 %

Cena od : 139 Kč

  • Původní cena: 350 Kč
  • Ušetříte: 211 Kč
  • Koupeno: 8x
  • Cena v kreditech od: 139
Zvolte variantu Podívejte se na
další 2 varianty
32hod : 50min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Praha plná Strašidel

A vy se za nimi můžete vydat. Dozvíte se vše možné legendy a poznáte místa opředená tajemstvím. Stačí si koupit strašidelný voucher.

Vyrazte sami nebo s rodinou!

  • Varianta 1: 1 osoba za 139 Kč (běžně za 350 Kč)
  • Varianta 2: 3 osoby za 387 Kč (běžně za 1 050 Kč).

strasidelna praha sleva

Nejbáječnější způsob jak poznat historii Pražského hradu

Během „strašidelné“ procházky poznáte Pražský hrad zcela netradičně při napínavém putování po stopách strašidel, zjevení a duchů. V rámci procházky uslyšíte spoustu legend a neuvěřitelných příběhů. Nebudou však chybět základní informace o místech, kterými budete procházet. Těšte se na dojemnou legendu o loretánských zvoncích, příběh stavitele Černínského paláce, strhující drama krásné Brigity z jeleního příkopu a tajemné vyprávění o podivných zjeveních ve svatovítské kapli.

Strašidla na Pražském hradě sleva  

Dobrodružství i pro ty nejmenší

Průvodce vás zavede do míst, která jsou opředena starým tajemstvím a poutavým způsobem vás seznámí s historií naší nejvýznamnější kulturní památky. Tuto dobrodružnou výpravu si užijí i ti nejmenší. Tempo je uzpůsobeno tak, aby byli v pohodě všichni členové výpravy.  

Podmínky slevy:

Maximální počet voucherů na osobu 6.

Rezervace:Termíny procházek najdete na www.strasidelnapraha.cz. Doba trvání - přibližně 2 hodiny. Termín je nutné si předem zarezervovat. Objednávky a rezervace provádějte prosím na e-mailu: info@strasidelnapraha.cz  nebo na webu: www.strasidelnapraha.cz. Při objednávání e-mailem uvádějte prosím heslo "Hrad", při objednávání prostřednictvím objednávkového formuláře na webu nezapomeňte vybrat správnou variantu, t.j. Za strašidly na Pražský hrad, Nezapomeňte uvést datum, čas, počet lidí (i počet dětí do 15 let a počet neplatících dětí do 6 let), váš kontaktní telefon a unikátní kód nebo kódy poukazů.

Ve vlastním zájmu rezervujte místa s dostatečným předstihem, počet osob v jednotlivých skupinách je omezen.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte tel.: 603 215 324 (Eva Hotovcová), Sraz na procházku je na stanici tramvaje Pohořelec. Průvodce čeká s obrázkem kostlivce.

Děti: Děti do 6 let zdarma.

Storno: Rezervaci je možné zrušit prostřednictvím e-mailu min. 24 hodin předem.

Kde slevu uplatnit:

Strašidelná Praha, Praha 1

www.strasidelnapraha.cz

Tel.: +420 603 215 324

E-mail: info@strasidelnapraha.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 603 21 53 24
E-mail: info@strasidelnapraha.cz
  www.strasidelnapraha.cz
Dotazy