Guarana extrakt ze semínek 22% KOFEINU za zvýhodněnou cenu

  •  Potraviny a nápoje
  •  Léčiva, doplňky stravy
  •  Do 89 Kč

Snadné a účinné zvýšení produktivity. Guarana je využívaná od nepaměti pro své povzbuzující účinky bez negativních vlivů. Řeší celou řadu nemocí, zlepšuje paměť a pomůže vám k vyšším výkonům.

-57 %

Cena od : 189 Kč

  • Původní cena: 440 Kč
  • Ušetříte: 251 Kč
  • Koupeno: 4x
  • Cena v kreditech od: 189
50hod : 10min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Zlepšete svoji koncentraci díky balíčku doplňků stravy Jste často unavení? Bojujete se špatnou koncentrací? Nesoustředíte se a zapomínáte? Zkuste své tělo obohatit pomocí jedinečných doplňků stravy, které výrazně zlepší soustředěnost a potlačí únavu. Přírodní extrakty, které vašemu tělu neublíží.

guarana

Guarana Zajmavost: Roste převážně na území Brazílie, kde se také hojně pěstuje. Můžeme jí však potkat téměř kdekoli po březích Amazonky. Domorodí obyvatelé Jižní Ameriky znali účinky Guarany již před stovkami let. Používali jí jako lék, povzbuzovadlo a věřili, že se v těchto jedlých semenech nachází božská síla.Výhody: Pomáhá s detoxikací těla, odbourává stres, stimuluje organismus, stimuluje centrální mozkový systém, pomáhá od únavy, udržuje pozornost a bdělost, zlepšuje paměť, snižuje chuť k jídlu, stimuluje odbourávání tuků, pomáhá při bolestech hlavy, působí jako energetické tonikum, snižuje krevní tlak.Vhodné pro: Osoby s poruchou soustředěnosti, osoby trpící únavou, osoby před znalostními zkouškami, řidiče na dlouhých cestách, osoby trpící migrénami, osoby se zvýšenou tělesnou námahouNevhodné pro: Osoby trpící nespavostí, osoby trpící vysokým krevním tlakem, těhotné ženy,kojící ženy, děti do 16 letSložení: Kofein - urychluje metabolismus a celkově přispívá mozkové činnosti, theobromin - stimuluje srdeční činnost a dopomáhá k lepšímu prokrvení organismu. Theofylin - používaná pro léčbu respiračních onemocněníÚčinky: Vzhledem ke složení jsou účinky naprosto jasné. Tím největším a nejvýznamnějším je povzbuzení těla i mysli. Užívání Guarany má dobrý efekt na náladu, zahání bolesti hlavy a působí proti migrénám a stresu. Dalšími skvělými vlastnosti je zlepšení paměti, bdělosti, všímavosti a pozornosti. Právě proto se často užívá studenty v dobách zkoušek a maturit.Dávkování: Doporučená dávka jsou 2-4 kapsle denně dle potřeby. Doporučujeme používat s přestávkami, aby měla guarana stejný efekt, jako v začátkách používání.

guarana kapsle

Kolovník Lesklý Zajmavost: V 19. století lékárník John Stith Pemberton z Atlanty vymyslel nový, velmi účinný nápoj Coca-Cola, který tvořilo tři základní složky. Výtažky z kokainovníku, víno a Cola nitida. Cola nitida nebo také Kolovník lesklý je velmi užitečný africký strom nejen pro své léčivé účinky, ale i pro zdejší obyvatele. Ti považují Colu nitidu za posvátný strom, jelikož nesmí požívat alkohol, žvýkají plody pro povzbuzující účinky. Kolovník se pěstuje v tropických oblastech, převážně v Africe. Roste v deštných pralesech od Nigerie až po Sierru Leone a v některých částech Brazílie.Výhody: Zabraňuje pocitu hladu, zvyšuje mentální aktivitu, snižuje potřebu spánku, stimuluje nervovou soustavu, urychluje metabolismus.Vhodné pro: Osoby s vyšší tělesnou námahou, osoby trpící spavostí, sportovce, studenty.Nedoporučuje se pro: Osoby trpící nespavostí, osoby s kardiovaskulárními chorobami, osoby trpící vysokým krevním tlakem, těhotné a kojící ženy, děti do 16 let.Složení: Kofein -urychluje metabolismus, stimuluje mozkovou činnost a oddaluje pocit únavy, Theobromin -podporuje srdeční činnostÚčinky:

Dokáže stimulovat centrální nervovou soustavu na 2-3 hodin. Doplníte-li fyzickou aktivitou, napomáhá k pálení tuků. Má silný nástup, proto je výborná v kombinaci s Guaranou, která má spíše dlouhodobější efekt. Kolovník slouží k rychlému „nastartování“Dávkování:

Doporučujeme 1-3 kapsle denně, dle potřeby a účinku.Shrnutí: Je známo, že Cola nitida má rychlý nástup, ale účinek přibližně po 3 hodinách odezní. Naopak Guarana má pomalejší nájezd, ale její účinky trvají velmi dlouho. Z toho vyplývá, že kombinace těchto produktů dodá rychlý přísun energie, který vydrží na dlouhou dobu. Je to výhodné především pro osoby, které vykonávají tělesnou námahu nebo studenty, kteří mají před sebou např. zkouškové období.

Podmínky slevy:

Jak objednat: Po obdržení voucheru postupujte takto:

Na tel. č. +420 487 989 989 nebo na email info@botanic.cz  zaslat číslo voucherů, osobní údaje, telefon a adresu kam zboží má dorazit v případě problému volat na: +420 487 989 989.

Poštovné: Zaslání poštou cena 89,-Kč (není v ceně voucherů).

Osobní odběr: Mírové náměstí 6, Jablonec nad Nisou

Kde slevu uplatnit:

Botanic.cz

E-mail: info@botanic.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 487 989 989
E-mail: info@botanic.cz
  s://botanic.cz
Dotazy