BIO káva nebo RAW kakao v balení 1 + 1: dvojitý požitek z chuti

  •  Potraviny a nápoje
  •  Do 89 Kč

Milujete vůni a chuť čerstvé kávy či kakao? Tak teď si přijdete na své: BIO Káva Jose Garcia a kakaový BIO RAW prášek jsou to nejlepší, co si můžete dopřát. Nyní navíc dvě balení za cenu jednoho!

-37 %

Cena od : 249 Kč

  • Původní cena: 398 Kč
  • Ušetříte: 149 Kč
  • Koupeno: 4x
  • Cena v kreditech od: 249
Zvolte variantu Podívejte se na
další 3 varianty
51hod : 56min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Exotické potěšení pro vaše smysly Vychutnejte si to nejlepší, co vám může příroda nabídnout! Vaše čichové i chuťové buňky budou sténat blahem. Pokud jste si mysleli, že kvalitní kávu nebo kakao jste už ochutnali, pak jste na omylu. Ten zážitek vás teprve čeká! Nyní navíc balení 1 + 1 zdarma.

  • Varianta 1: Kakaový BIO RAW prášek za 249 Kč (běžně 398 Kč)
  • Varianta 2: BIO Káva Jose Garcia / Honduras (běžně za 798 Kč)
  • Varianta 3: BIO Káva Jose Garcia / Peru (běžně za 738 Kč).

Kakaový prášek BIO RAW Kakao se řadí mezi superpotraviny díky vysokému obsahu minerálů, vitaminů, antioxidantů a enzymů. Na lidský organismus má stimulující a povzbuzující účinky. Kakaové RAW boby nejsou praženy, ale po fermentaci, sušení a očištění jsou rovnou nadrceny a pomocí lisu z části zbaveny kakaového másla. Díky tomuto šetrnému zpracování zůstává v kakaovém prášku zachováno maximální množství prospěšných látek. 100 g kakaa obsahuje například 125 % referenční hodnoty příjmu draslíku, více jak 100 % fosforu, železa a hořčíku a téměř 65 % zinku.  

kakaový prášek 

Káva Jose Garcia / Honduras Každý milovník dobré kávy by měl ochutnat kávu ze státu Honduras, který leží ve střední Americe. Podnebí Hondurasu je příznivé pro pěstování kávy, proto je tato káva vyhlášená svou dobrou kvalitou a lahodnou chutí. Zrnková káva Jose Garcia Honduras má jemně čokoládovou chuť, je dobře vyvážená a má kulaté tělo s jedinečnou vůní, která dlouho trvá.  

káva jose garcia honduras 

Káva Jose Garcia / Peru Neuvěřitelně lahodná káva z Peru, která se vyznačuje vysokou kvalitou. Její kávová zrna mají ve světě punc čisté, organické, průmyslem nezatížené plodiny. Káva z Peru je pro její jedinečné aroma a bohatou chuť ceněná jako jedna z nejlepších káv na světě. Zrnková káva Jose Garcia Peru má vůni, která obsahuje tóny kandovaného ovoce a květin a krásně vyváženou chuť s výraznou kyselostí. Je uložena v originální dárkové tubě, která bezesporu nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o výjimečnou kávu prvotřídní kvality.

káva jose garcia peru

Podmínky slevy:

Po obdržení voucheru objednávejte na eshopu: Kakaový prášek, Káva Honduras, Káva Peru

Poštovné: Uloženka 49 Kč(pouze hlavní pobočky), Geis 79 Kč, Česká pošta 89 Kč, PPL 89 Kč, DPD 89 Kč.

Kde slevu uplatnit:

Elixi.cz

www.elixi.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 733 133 648
E-mail: info@elixi.cz
  www.elixi.cz
Dotazy