Dopřejte si relaxační wellness pobyt ve dvou v moderním centru Bodiz

  •  Másáže
  •  Sauna a wellness
  •  Vířivka
  •  Péče o tělo

Vypněte, hoďte každodenní starosti za hlavu a užívejte si naplno rozmazlování a relaxaci v moderně zařízeném centru Bodiz v Kunčicích pod Ondřejníkem. 160 minut pro oba ve wellness včetně procedur. Provátní spa, sauna, vířivka, masáže i sekt.

-46 %

Cena od : 1 990 Kč

  • Původní cena: 3 700 Kč
  • Ušetříte: 1 710 Kč
  • Koupeno: 2x
  • Cena v kreditech od: 1 990
51hod : 42min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Dopřejte si božský relax ve dvou

Cítíte se unavení a potřebujete okamžitě odpočinek? Překvapte drahou polovičku tímto jedinečným wellness balíčkem, který si užijete celých 160 minut. Díky skvělému modernímu vybavení centra Bodiz v Kunčicích pod Ondřejníkem, si vaše tělo báječně odpočine a vy naberete nové síly. Čekají vás wellness procedury i masáže. A domů se vám chtít určitě nebude!

bodiz wellness bazének

bodiz wellness sekt

Co vás čeká?

Během 160 minut si dopřejete 90minutový pobyt v privátním spa, kde na vás čeká sauna, vířivka, odpočívárna i sprchový kout. Poté vaše těla svěříte do rukou profesionálů a dopřejete si jedinečné masáže. Na pána čeká 60minutová klasická masáž celého těla a dáma se může těšit na 70minutový rituál Cukrový vánek. K dispozici budete mít ovocnou mísu a sekt.

bodiz wellness

bodiz wellness vířivka

Centrum Bodiz

Tým je tvořen odborníky, lékaři a fyzioterapeuty se specializací pro odbornost fyzioterapie, rehabilitace a neurologie. Jejich hílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce. Nabízí zde velký rozsah procedur dle potřeb a přání klientů, léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu a také poskytují komplexní rehabilitační péči pacientům trpícím onemocněním nebo poruchami pohybového aparátu, po úrazech nebo operacích. V centru Bodiz upřednostňují příjemný osobní a individuální přístup ke každému klientovi.

bodiz wellness masáž

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutná předem na mailu bodiz@bodiz.cz nebo tel. 595 172 698. Uvádějte kód voucheru.

Storno: Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher bez náhrady propadá.

Kde slevu uplatnit:

Bodiz Spa 

www.bodiz.cz

Kunčice pod Ondřejníkem 627, Kunčice pod Ondřejníkem, MAPA

Tel.: +420 595 172 698

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 595 172 698
E-mail: bodiz@bodiz.cz
  bodiz.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy