4 hodiny adrenalinu – paintball v Masečíně

  •  1 osoba
  •  Adrenalinové zážitky

Užijte si paintballový masakr v Masečíně! Vstupenka na 4 hodiny pro 1 osobu. 5 outdoorových hřišť, zapůjčení vybavení, 100 ks munice, služby rozhodčího, nápoj na hřišti zdarma a pamětní fotografie.

-79 %

Cena od : 75 Kč

  • Původní cena: 350 Kč
  • Ušetříte: 275 Kč
  • Koupeno: 12x
  • Cena v kreditech od: 75
13hod : 4min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Adrenalinový nářez v Masečíně

Pokud patříte mezi příznivce paintballu, Masečín pro vás bude rájem. Se zbraní Tippmann 98 s vysokotlakým pohonem se budete v termo masce prohánět po pěti outdoorových hřištích a bude to rozhodně pořádná řezba.

V akci

5 outdoorových hřišť jen pro vás

Aréna Masečín se rozkládá na 24 000 m² a je složeno z několika cvičných hřišť jako je Dobývání bunkru, Military hřiště se zákopy a bunkry, Dostřelové hřiště, Dobývání mostu a Válečné město s vraky aut a jiné hry. Vaše hra bude okořeněna o novou tematickou hru Hledání Štěchovického pokladu (poklad je zajímavá cena v hodnotě několika set korun).

Můžete se těšit i na novou tematickou hru „Přesun VIP osoby a odpálení muničního skladu“!

paintball masečín levně

paintball masečín akce

Že nevíte, co je paintball?

Paintball je adrenalinová hra, které se účastní více hráčů. Cílem je zasáhnout a vyřadit své spoluhráče pomocí paintballové pušky. Speciální puška vystřeluje místo klasických nábojů želatinové kuličky naplněné barvou. Jakmile jste zasáhnutí, opouštíte hru.

paintball masečín

paintball slevy

  Paintball je hrou, ve které se ukáže, jak dobrý jste střelec, stratég a bojovník. V této hře je také prostor na vynalézavost, rychlost a přesnou mušku. Zjistěte, jak jste na tom!

 Střílečka

masečín paintball

Co si všechno za 4 hodiny v Masečíně užijete?

Na každém hřišti si zkusíte jak obranu, tak dobývání (vždy si vyměníte strany) Každá hra trvá od 3 min-15 min podle náročnosti a šikovnosti hráčů. Každý hráč má na jednu hru dva životy. Poté následuje krátká přestávka,která slouží k doplnění munice popř.doplnit pitný režim nebo cigárko.

 paintball levně

paintball akce

Posedět můžete i v hospůdce, která nabízí výčep s kapacitou cca 30 míst, salonek má kapacitu cca 40 míst a do sálu se vejde cca 80 lidí. V letní sezoně zde najdete i příjemnou zahrádku s 50 místy, na které se griluje a je zdarma k dispozici pink-pong a stolní fotbálek.

Než zavítáte do areálu, doporučujeme přečíst si důležité informace na stránkách arény.

 Záběr

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutná rezervace předem s uvedením data, orientačního počtu účastníku a času hry lze učinit na telefonu: +420 606 88 99 32 nebo e-mailu: paintball@masecin.cz.

V případě zájmu o grilování doporučujeme objednat společně s rezervací.

Příplatky: Maskáčový overal 70 Kč. Paintballové rukavice 30 Kč. Doplnění kuliček 1 Kč/ks. Dýmovnice 40 Kč.

Storno: Domluvený termín a čas je závazný a může být přesunut jen ze závažných důvodů (nemoc atd.). Pokud se nedostavíte v domluvený čas akce bez omluvy, poukaz propadá.

Parkováni: Parkování v areálu zdarma.

Kde slevu uplatnit:

Paintball Masečín

www.paintball-masecin.cz

Masečín 5, 252 07 Štěchovice

Tel.: +420 606 889 932 

E-mail: paintball@masecin.cz 

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 777812573
E-mail: paintball@masecin.cz
  www.paintball-masecin.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy