Vodotěsný USB flash disk Micro Drive s kapacitou 32 GB

  •  Elektro
  •  Doprava zdarma

Volného místa pro vaše data není nikdy dost. Tento kvalitní USB flash disk Micro Drive disponuje kapacitou 32 GB a vysokou rychlostí čtení a zápisu dat. Praktické využití flash disku podtrhuje vodotěsnost, odolnost proti nárazům i kroužek na klíče.

-50 %

Cena od : 299 Kč

  • Původní cena: 600 Kč
  • Ušetříte: 301 Kč
  • Koupeno: 19x
  • Cena v kreditech od: 299
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Pro bezpečné a pohodlné uložení dat – až 32 GB

Kvalitní USB flash disk poskytuje prostor pro vaše data, kterými mohou být například fotky, filmy, dokumenty, software nebo hudební soubory. Na flash disk lze uložit až 32 GB dat nejrůznějších formátů. Jedná se o naprosto jedinečnou nabídku s akční cenou 299 Kč!

32gb usb 

Tento flash disk se může pochlubit vysokou rychlostí čtení i zápisu dat. Je plně kompatibilní s operačními systémy Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7,8,10,/ OS 9.x / Linux2.4 a lze ho jednoduše připojit k notebooku i stolnímu počítači pomocí USB konektoru.

32gb usb flash disc 

Flash disk má stylový a módní design s kroužkem pro připnutí na klíče. Jeho velkou výhodou je vysoká odolnost proti nárazům, vodotěsnost a minimální rozměry. Flash disk je antimagnetický a jeho životnost dosahuje až 10 let.

voděodolný 32gb usb flash disc

Podmínky slevy:

Jak objednat: Po zaplacení a obdržení voucheru, objednejte zboží na eshopu. Do poznámky vložte číslo voucheru. Poštovné v ceně.

Doba dodání: Zboží vám bude doručeno do 14 kalendářních dnů od objednání u dodavatele.

V případě, že zboží neobdržíte do dodací lhůty uvedené výše, kontaktujte přímo dodavatele na e-mailu: elektronikaeshop@seznam.cz.

Kde slevu uplatnit:

Elektronika-eshop

www.elektronika-eshop.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 739 488 335
E-mail: elektronikaeshop@seznam.cz
  www.elektronika-eshop.cz
Dotazy