Profesionální kurz líčení a péče o pleť v centru Prahy

  •  Praha 1
  •  Kosmetika

Staňte se profesionální kosmetičkou nebo vizážistkou. V této jedinečné akci nabízíme individuální kurz líčení a péče o pleť se všemi tipy a triky. Kurz vede zkušená vizážistka a poradkyně Jaroslava Petrů a výsledkem kurzu je získání certifikátu.

-86 %

Cena od : 139 Kč

  • Původní cena: 999 Kč
  • Ušetříte: 860 Kč
  • Koupeno: 25x
  • Cena v kreditech od: 139
54hod : 48min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Staňte se profesionálkou

Ráda se malujete, staráte se o svojí pleť a není vám jedno, jak vypadáte? Absolvujte tento jedinečný profesionální kurz líčení a péče o pleť, po jehož absolvování získáte patřičný certifikát.

kurzy líčení

Kurz probíhá v salonu na Praze 1 pod vedením zkušené kosmetičky, vizážistky a poradkyně Jaroslavy Petrů, která se může pochlubit mnohaletou praxí v oblasti kosmetiky. Během 1,5 – 2,5 hodinového kurzu se naučíte jak správně líčit a jak se starat o pleť. Dozvíte se všechny tipy a triky, díky kterým bude vaše líčení mnohem efektivnější.

kurzy líčení proměna

Tento profesionální kurz je individuální a jedná se o proměnu vizáže i následné fotografování. Fotografie proměny vám budou posléze zaslány na emailem nebo budou vytištěny. Staňte se i vy profesionální kosmetičkou nebo vizážistkou a oslňte své okolí novým, výrazným a především vkusným líčením.

kurzy líčení před a po

Podmínky slevy:

Rezervace: Nutná rezervace minimálně 48h předem na tel.: +420 727 857 399 nebo e-mail: petru.jaroslava@seznam.cz   Poslední objednávky nejpozději 14 dní před koncem platnosti voucheru (maximální obsazení je 5 osob).

Storno: Při zrušení rezervace v kratší lhůtě než 2 dnů voucher propadá.

Kde slevu uplatnit:

Kurzy líčení

liceniamasaze.proweb.cz

Americká 11, 110 00 Praha 1, MAPA

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 727 857 399
E-mail: petru.jaroslava@seznam.cz
  liceniamasaze.proweb.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy