Luxusní péče o pleť s balíčkem pro omlazení a obnovu pleti PROvisage

  •  Praha 2
  •  Kosmetika
  •  Péče o pleť

Až 80 minut hýčkání vaši pleť čeká v Salonu PROvisage v Praze. Luxusní balíček pro omlazení a obnovu pleti s diamantovou mikrodermabrazí, kyselinou hyaluronovou, radiofrekvenčním liftingem i maskou.

-81 %

Cena od : 790 Kč

  • Původní cena: 4 150 Kč
  • Ušetříte: 3 360 Kč
  • Koupeno: 12x
  • Cena v kreditech od: 790
47hod : 24min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Obnova a omlazení pleti

Luxusní péče, díky které se zbavíte vrásek, vypnete pokožku a dodáte jí svěžest a mladistvý vzhled. Celkem 60 minut v PROvisage a budete jako nová.

vyhlazení vrásek se slevou

Mikrodermabraze je neinvazivní metoda omlazení pletí a čištění pokožky je absolutně bezbolestná, zanechává mnohem menší viditelnost pórů, zmírňuje zánět, vyrovnává barvu a strukturu pleti a celkově prospívá pokožce, pokud jde o zlepšení stavu a kvality. Není třeba pokožku napařovat a je možné takto ošetřit libovolný druh pleti včetně suché a citlivé pokožky nebo pleti náchylné ke zčervenání.

Efekt je navíc dlouhodobý a Vaše pleť tak vypadá čistě, svěže a odpočatě. Při běžném čištění tomu bývá často naopak – pokožka působí mnohdy vyčerpaně.

neinvazivní ošetření pleti

Radiofrekvenční lifting

Radiofrekvence je metoda známá také jako nechirurgický lifting. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu celkovému vypnutí, odstraňuje vrásky a zeštíhluje obličej. Výsledkem je tak dokonalejší a mladší vzhled obličeje. Výsledky jsou viditelné nejčastěji po dobu 2 let. Viditelné výsledky na sobě poznáte už po prvním ošetření. Pro maximální efekt vám doporučujeme 3 – 4 sezení/1 měsíc.

Kyselina hyaluronová a luxusní liftingová maska ještě podtrhnou efekt všech ošetření. 

Délka všech procedur dohromady je 60 - 80 minut.

radiofrekvence

Kontraindikace:

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění (cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

interiér provisage laser clinic

Podmínky slevy:

Rezeravace: Nutno se předem objednat na tel.: +420 776 02 02 03 nebo přes online rezervační systém. Abyste si užila ošetření v plném časovém rozsahu, je nutný včasný příchod (doporučujeme 10 minut předem, čas pro ošetření je předem vyhrazený).

Storno: Zrušení rezervace je možné nejpozději 48 hod. předem, jinak voucher propadá. Zákazník může ošetření přesunout pouze 1x.

Otevírací doba: Po: 8:00 – 19:00; Út: 8:00 - 18:00; St: 9:00 - 19:00; Čt: 8:00 - 19:00; Pá: 8:00 - 18:00; So, Ne: dle objednávek; Svátky: zavřeno. 

Kde slevu uplatnit:

PRO visage laser clinic       

www.provisage.cz

Budečská 1, Praha 2, Vinohrady

Tel.: +420 776 020 203

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 775 011 241
E-mail: provisage@seznam.cz
  www.provisage.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy