Upgradujte svoje PC nebo notebook za super cenu s Windows 7!

Už vás vytáčí vaše pomalé PC a zastaralý systém? Nyní můžete mít za skvělou cenu Windows 7 Professional i s bezplatným upgradem na Windows 10!

-24 %

Cena od : 1 299 Kč

  • Původní cena: 1 699 Kč
  • Ušetříte: 400 Kč
  • Koupeno: 2x
  • Cena v kreditech od: 1 299
44hod : 29min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Vylepšete svůj počítač!

Prožeňte mechanikou svého počítače operační systém Windows 7, který ho zrychlí a vylepší. Velkým benefitem je i bezplatný přechod na desítky. Verzi Dell a Lenovo můžete bez problémů nainstalovat na jakémkoliv počítači nebo notebooku.

windowsy 

Součástí balení je certifikát pravosti a užitečné DVD. Jedná se o vícejazyčnou verzi, takže si poslechnete instrukce v češtině, angličtině nebo slovenštině a mnoha dalších světových jazycích. Obdržíte i doklad s kompletní dokumentací, která dokazuje, že upgrade proběhl v souladu se zákony České republiky.

windows 7 obsah balení

Podmínky slevy:

Voucher zakoupíte zde na nakupvakci.cz  a po jeho obdržení, dále objednáváte na e-shopu : http://www.vyhodny-software.cz/windows-7/windows-7-professional/ . Vytvořte standardní objednávku a kód voucheru uveďte do poznámky k objednávce. Poštovné je již zahrnuto v ceně voucheru (DPD doplatek 100 Kč, Česká pošta ZDARMA). Doba dodání do 2 prac. dní od provedení objednávky na e-shopu. Osobní odběr není možný.

Bezplatný upgrade na Windows 10 je možný do 29. 7. 2016

Kde slevu uplatnit:

Výhodný software

www.vyhodny-software.cz

Dotazy

Podobné nabídky