Až 60 minut v nadupané káře na okruhu

 •  Celá ČR
 •  1 osoba
 •  Zážitky v autě
 •  Adrenalinové zážitky

Máte mezi svými blízkými bláznivého milovníka aut a řízení? Pak je toto dárek přímo pro něj. Jízda v Porsche Cayman, Ferrari F458, Lamborghini Huracan nebo v Lamborginy na 30 nebo 60 minut.

-44 %

Cena od : 499 Kč

 • Původní cena: 899 Kč
 • Ušetříte: 400 Kč
 • Koupeno: 5x
 • Cena v kreditech od: 499
Zvolte variantu Podívejte se na
dalších 8 variant
48hod : 24min

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Zkroťte až 520 koní za volantem nadupaných fár

Tyhle káry mají pěkně pod kapotou a vy je můžete provětrat na silnicích. Užijte si zážitek snů jako řidič nebo spolujezdec a projeďte se ve svém oblíbeném voze!

luxusní supersporty jízdy akce

Troufnete si sednout za volant?

 • Varianta 1: Porsche Cayman za 499 Kč/15 km na 15 minut
 • Varianta 2: Ferrari F458 za 1 599 Kč/15 km na 15 minut
 • Varianta 3: Lamborghini Huracan za 1 599 Kč/15 km na 15 minut
 • Varianta 4: Porsche Cayman za 899 Kč/30 km na 30 minut
 • Varianta 5: Ferrari 458 za 2 990 Kč/30 km na 30 minut
 • Varianta 6: Lamborghini Huracan 2 990 Kč/30 km na 30 minut
 • Varianta 7: kombinace Ferrari a Lambo za 2 990 Kč/2x15 km
 • Varianta 8: kombinace Ferrari a Lambo 5 890 Kč/2x30 km.

Jedinou podmínkou, abyste mohli do luxusního interiéru vsednout a vzít do ruky opratě nekonečného stáda koní, které mají auta pod kapotou, je řidičské oprávnění skupiny B. Není vám 18 let, nevlastníte řidičák nebo chcete jízdu darovat například svému malému synovi? Ani to není problém. Vás nebo vašeho potomka sveze zkušený instruktor.

Cena všech variant zahrnuje: jízdu, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění i dálniční známku. 

Za příplatek si můžete doobjednat: profesionálního video záznam.

supersporty akce

Ferrari F458 - pořádně nadupaný mazlík na čtyřech kolech

Naši kolegové z Itálie si pořádně mákli a zvdlá téměř nemožné. Vylepšili zdánlivě nevylepšítelné a vyrobili extrémní stroj, který málokterý člověk dokáže zkrotit.

Tahle osmiválcová novinka předběhne na okruhu i bájný model Enzo. Samotné jeho jméno prozdradí mnohé, je to prostě něco naprosto speciálního. Jeho točivý motor se s ječivým zvukem vám nahradí rádio, které sem ani nedali. Italové totiž moc dobře věděli, že ho nikdo nebude chtít poslouchat.

supersporty levně

Lamborghini LP 610-4 Huracan - po Gallardu přichází nový věk

Už bylo na čase, aby se rodinka Lamborghini zase o něco rozrostla. Úspěšný model Gallardo už má své nejlepší dny za sebou a na trh se žene omladina. Neporušíme tradice, i jeho název vychází z býčích zápasů. Hurácán se totiž říkalo bojovému býkovi ze Španělska a s tímhle nadupaným mazlíkem mají hodně společného. Stejně jako jeho předchůdce se chlubí atmosférickým motorem 5.2 V10 ovšem s dalším vytuněním a nejlépe se cítí na klikatých silnicích, kde si užijete pořádný zátah tohohle vymakaného desetiválce.

jízda ve ferrari sleva  

jízda v lamborghini

Porsche Cayman je jako z jiného světa

Cayman je prostě a jednoduše Boxster kupé. Je ovšem určený pro jeden určitý druh řidičů - pro ty, kteří hledají dokonalost a kteří se radují z každé zatáčky, projeté ideální stopou. Žádné drifty a adrenalinovou zábavu od nějnečekejte. Tohle je autíčko, na které nalákáte ty nejvíc sexy kočičky.

Jízda v luxusních autech akce

Na místě je možně dokoupit občerstvení a doplňkové předměty.

Vyberte si sami, který okruh společnosti Super jízda využijete. Můžete se projet v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě nebo Zlíně. Abyste si svůj památný okamžik mohli kdykoliv připomenout, nechte se při jízdě natočit. Vouchery navíc můžete sčítat tak, abyste měli na jízdu co nejvíce času.

Jízda ve Ferrari

Podmínky slevy:

Rezervace: Online rezervace www.super-jizda.cz nebo na tel.: +420 606 747 307.

Rezervace termínu nejpozději 14 dní před skončením platnosti voucheru prostřednictvím online rezervačního systému. Telefonické či e-mailové rezervace nejsou možné. Zakoupením voucheru souhlasí s obchodními podmínkami společnosti. Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla a předávací protokol.

Důležité informace: Ve voze s Vámi jako spolujezdec jede instruktor – zástupce provozovatele zážitku. Ve vozidle může jet i doprovod (záleží na typu vozidla, některé vozy to neumožňují). Po domluvě je možná jízda také na letišti u Plzně. Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla a předávací protokol. Neplatí se žádná kauce. Pro čerpání služby je nutné předložit vytištěný platný voucher. Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými na www.super-jizda.cz

Více informací k zážitku naleznete na webových stránkách.

Příplatky: V ceně není příplatek za palivo 250 Kč/15 km.

Zakoupením voucheru souhlasí zákazník s obchodními podmínkami poskytovatele uvedenými na webu.

Kde slevu uplatnit:

United Services s.r.o.

www.super-jizda.cz

Tel.: +420 606 747 307

Kde slevu uplatnit:

Tel.: +420 606 747 307
E-mail: info@united-services.cz
  www.super-jizda.cz
Dotazy