LED sprchová hlavice

LED sprchová hlavice jen 299 Kč. Tříbarevný a originální doplněk do vaší koupelny, který přináší nevšední relaxaci a zabaví i nejmenší. Ve tmě osvítí celou koupelnu. Skvělý tip na dárek.

-70 %

Cena od : 299 Kč

  • Původní cena: 999 Kč
  • Ušetříte: 700 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 299
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Moderní trend ve vaší koupelně – LED sprchová hlavice!

Dnešní nabídka obohatí vaši koupelnu. Přinášíme vám praktickou sprchovou hlavici s LED diodami. Nejenom, že vám zajistí příjemné sprchování, ale přinese i barevné LED diody, takže zábava pro celou rodinu. Navíc, za fantastických 299 Kč.

svitici led hlavice

LED sprchová hlavice nepotřebuje žádné baterie, LED diody jsou napájeny přímo turbínkou vestavěnou v hlavici. Pak už si můžete užívat tříbarevné osvětlení. Zelená barva značí studenou vodu, modrá pak teplejší a červená horkou vodu. V případě vařící teploty vody začnou LED diody červeně blikat.

svitici led hlavice

Barevné spektrum nepřináší jen maximální relaxaci a uvolnění, ale zabaví i ty nejmenší, které si koupání zamilují. Ve tmě dokáže sprchová hlavice osvítit celou koupelnu.

Pořiďte si domů trendy doplněk do vaší koupelny. Sprchová hlavice je i super tipem na dárek. Nenechte si ujít speciální nabídku od svetovenovinky.cz

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 731565239
E-mail: info@svetovenovinky.cz
  www.svetovenovinky.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy

Podobné nabídky