Gurmánský zážitek pro 2 osoby - 300g steak z lososa a tataráček z lososa v restauraci Hobit za 348 Kč. To nejlepší z moře v perfektní úpravě v centru Budějovic!

-47 %

Cena od : 348 Kč

  • Původní cena: 660 Kč
  • Ušetříte: 312 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 348
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Gurmánské zážitky i v Českých Budějovicích!

Haloo, České Budějovice, jste tam? A jsou mezi vámi milovníci výborného jídla? Máme pro vás skvělou zprávu. Přinášíme gurmánské zážitky i k vám a tentokrát na vás čeká gurmánský zážitek s tím nejlepším z moře. Tudíž opravdu hříšně dobrá nabídka, ale přitom nijak neškodící vašemu zdraví.

hobit

Přijměte ve dvou pozvání do restaurace Hotelu Hobit a vychutnejte si skvostně upravené dary moře. Menu je věnováno lososovi. Ten je nejoblíbenější rybou s křehkým masíčkem, kterého milují i odpůrci ryb.

hobit

Vy si můžete pochutnat na delikátním tataráčku z lososa s opečeným toastem. Ten je zdravější, ale stejně chutnou alternativou klasického tataráku. Je jemnější a přesto výrazný. Má svoje kouzlo, kteří si oblíbí i ti, co se tataráku z hovězí svíčkové nikdy ani nedotkli. I hlavní chod je založen na výborné chuti lososa. Tentokrát si budete moct plně vychutnat výjimečnost jeho masa. Velký 300g steak z lososa s dijonským přelivem a opečeným bramborem jsou skvělou volbou!


Objevte a poznejte nové chutě. Pojďte s námi rozmazlovat své chuťové buňky. S dnešní nabídkou to půjde i se slevou 47 %!

V prezentaci jsou použita Ilustrační fota

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 721006268
E-mail: restaurace.hobit.cb@centrum.cz
  www.hotelhobit.ic.cz
Dotazy

Podobné nabídky