6denní zájezd do krásné části Chorvatska s polopenzí a výlety jen za 3 490 Kč. Ta nejzajímavější místa východního pobřeží v Rabacu, kouzelné pláže, výborné jídlo. Super tip na dovolenou!

-46 %

Cena od : 3 490 Kč

  • Původní cena: 6 490 Kč
  • Ušetříte: 3 000 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 3 490
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Češi Chorvatsko milují!

Dle průzkumů a všeho, co slyšíte kolem, jasně vyplývá, že Češi Chorvatsko milují. My se rádi přidáváme a není se čemu divit. Zvláště, co se dnešní nabídky týče. Nádherné pobřeží, přímořské promenády, čistá křišťálově průzračná voda. Vyrazte s námi do Rabacu a nenechte si ujít jedinečnou nabídku od HelloTour. Super tip pro vaši dovolenou!

chor

Rabac je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších městeček chorvatské Istrie. Nádherné pobřeží, členité přímořské promenády, čistá křišťálově průzračná voda, borové háje a od počátku 20. století klimatické lázně.

chor

Váš zájezd začíná 30. května, kdy nasednete do luxusního klimatizovaného autobusu a vydáte se směrem Chorvatsko.

chor

Čtvrtek – v ranních hodinách přijedete do Rabacu, ubytujete se v hotelu, vychutnáte si welcome drink a pak už váš čeká odpočinek na pláži a toulání se městečkem.

chorvatskoVečer si pochutnáte na bufetové večeři. Součástí vaší nabídky je i večerní výlet do Labinu – místo s nádechem starověku, kde se snad zastavil čas. Navštívit zde můžete paláce, vyhlídkovou věž z kostela, hradby a malířské ateliéry a také jednu z mnoha útulných místních kaváren a hospůdek

chor

Pátek začneme bufetovou snídaní. Zájemci se mohou vypravit na poznávání nejkrásnějších míst a pláží východního pobřeží Istrie – starořímský Lovran, kamenné městečko s nádhernou 2kilometrovou pláží Moščenička Draga, císařské luxusní lázně Opatija. Den zakončíte znovu výbornou bufetovou večeří.

chor

Ani v sobotu vám nebude chybět skvělé jídlo. Užijte si tento den dle vaší libosti, ať už ho strávíte u moře nebo dalšími výlety. Je to jen na vás. V neděli už přichází na řadu snídaně, vyklízení pokojů, odpočinek na pláži a v pozdních odpoledních hodinách návrat do Prahy.

chor

Nenechte si ujít naši nabídku od Hello Tour a zamilujte se do Chorvatska ještě více.

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 773680061
E-mail: jana.flidrova@seznam.cz
  www.hellotour.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy

Podobné nabídky