2 450 Kč za 3 dny pro 2 osoby ve Špindlerově Mlýně s polopenzí, saunou, fitness, fotbálkem, kulečníkem a 20% slevou do mexické restaurace. Nádherná příroda Krkonoš, výlety a sportovní vyžití s Hotelem Alpina!

-45 %

Cena od : 2 450 Kč

  • Původní cena: 4 490 Kč
  • Ušetříte: 2 040 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 2 450
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Kouzlo Krkonoš s 45% slevou!

Prožijte dovolenou v srdci Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně a přidejte se k nadšencům, kteří nejvyšší hory navštěvují ve všech ročních obdobích.

alpina

Možná byste si mohli myslet, že Krkonoše mají svůj půvab zejména v zimním období, ale i jarní a letní období je nabité možnosti a krásami, které můžete objevit s balíčkem od Hotelu Alpina.alpina

Od centra Špindlerova Mlýna vás bude dělit pouhých 10 minut. Hotel je obklopen krásnou krkonošskou přírodou a poskytuje vám božský rozhled.

alpinaČeká vás ubytování v dvoulůžkových komfortních pokojích, které jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí, koupelnou, toaletou a wi-fi připojením k internetu.

alpinaNa dobrém jídle si pochutnáte při snídaních a večeřích, které jsou též součástí vašeho pobytu a na delikatesy si můžete zajít i do mexické restaurace Abacante a využít 20% slevu.

alpina

Během pobytu v hotelu můžete neomezeně využít hotelovou posilovnu, zahrát si oblíbený stolní fotbálek nebo kulečník. Hodinu prohřejete svá těla v sauně. Relax můžete prodloužit, pokud si za příplatek koupíte pobyt ve vířivce, která je lékem pro tělo a duši.

alpina

Špindlerův Mlýn je tou nejideálnější základnou pro prozkoumávání Krkonoš ať už na kole nebo pěšky. Cyklisty potěší, že si kola můžou zdarma uschovat přímo v hotelu po celou dobu pobytu. K dispozici máte jak kratší trasy, tak i náročnější túry, které vás provedou po krkonošských hřebenech.

alpina

Špindlerův Mlýn je nejznámějším a nejnavštěvovanějším střediskem Krkonoš. Nabízí vše – turistiku, sport i aktivní odpočinek.  Rodiny ocení zejména aquapark ve Špindlerově Mlýně a bobovou dráhu, která přináší super výhled do okolí. Milovníci adrenalinových sportů si též přijdou na své, ať už v lanovém centru Monkey Park, vyzkoušet si ale mohou i čtyřkolky, skákací boty, koloběžky, segway a další aktivity.

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 603484295
E-mail: info@hotelalpina.cz
  www.hotelalpina.cz
zobrazit větší mapu
Dotazy

Podobné nabídky