Jen 1 180 Kč za 3 dny s polopenzí pro 2 osoby v rodinném penzionu Lesanka s domácí atmosférou u lázní Jáchymov. Klidné prostředí Krušných hor, sportovní vyžití, spoustu zajímavých míst k vidění. Ideální i pro rodiny!

-50 %

Cena od : 1 180 Kč

  • Původní cena: 2 360 Kč
  • Ušetříte: 1 180 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 1 180
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Rodinná pohoda v krásném prostředí Krušných hor se slevou 50 %!

Horskou chatu Lesanka najdete v krásném a klidném prostředí Krušných hor, na okraji rekreační osady Mariánská. Svou unikátní polohou je blízká jak historickému lázeňskému městu Jáchymov, tak i sportovně rekreačním centrům Boží Dar a Klínovec. Vychutnejte si v rodinném penzionu s domácí atmosférou fantastickou dovolenou s 50% slevou.

lesanka

Ubytováni budete v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a televizí. Ve společných prostorách, ale přímo i na pokoji, se můžete připojit k internetu pomocí Wi-Fi.  Ráno se podávají bohaté rautové snídaně, večer poté 3chodové večeře. Do stylové restaurace si ale můžete zajít i na oběd. Má i nekuřáckou část.

lesanka

Penzion Lesanka nabízí svým hostům zábavu i přímo ve svých prostorách. Zdarma si zde můžete zahrát biliár, šipky nebo stolní tenis. Řadí se mezi ideální místa pro dovolenou s celou rodinou. Venku se můžou vaše děti vyřádit na dětském venkovním hřišti, zatímco vy posedíte u ohniště.  

lesankaTěm, kteří by si svou dovolenou chtěli ještě více vyšperkovat, nabízí tento útulný penzion i relaxační centrum, kde si můžete zakoupit jednu z příjemných masáží, kosmetické služby nebo pedikúru a jen tak relaxovat.

lesanka

V penzionu si můžete zdarma uschovat i kola, která jistě využijete na výletech, které vám krásné okolí nabízí. Bohaté sportovní vyžití – cykloturistika, nordic walking, pěší turistika, koupání a spousta dalších aktivit.

Pojďte se podívat na některé naše tipy!

Lázně Jáchymov

Chcete si na vaší dovolené maximálně odpočinout a načerpat síly? Pak vyrazte do těchto lázní, které se zaměřují na léčení pohybového aparátu pomocí radonových minerálních vod. Relaxovat můžete při perličkových koupelích a dalších léčebných procedurách nebo můžete navštívit i solnou jeskyni.

Termální lázně Wiesenbad

Lázeňské město, jehož unikátem je například i lázeňský park, ve kterém si můžete projít bosí dráhu složenou z různých povrchů nebo si prokrvit nohy v brouzdališti s velmi studenou vodou. V parku najdete také tzv. Tropenhaus, ve kterém jsou tukani, opičky a jiná exotická zvířátka. Super tip pro celou rodinu.

lesanka

Hrad a město Loket

Západočeské městečko s bohatou historií. Kromě hradu stojí za zmínku i radnice, sloup Nejsvětější trojice nebo loketský amfiteátr, kde se v létě konají koncerty i divadelní představení.

Na stránkách penzionu najdete i zajímavé cyklotrasy a pěší trasy, které vás provedou po blízkých přírodních krásách. Podívejte se na ně sem.

lesanka

Užijte si dovolenou v nádherném prostředí s atmosférou, která vás nadchne!

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 604866075
E-mail: info@chatalesanka.cz
  sid.bp4u-systems.cz/chatalesanka/cz/ubytovani
Dotazy

Podobné nabídky