Jen 1 590 Kč za 3 dny dovolené v krásné Šumavě pro 2 osoby s polopenzí a Lipno kartou, se kterou můžete ušetřit až 3 500 Kč! Turistika, sport, příroda a zábava.

-53 %

Cena od : 1 590 Kč

  • Původní cena: 3 380 Kč
  • Ušetříte: 1 790 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 1 590
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Kouzlo Šumavy v balíčku za fantastickou cenu!

Šumava je opravdu nádherná. Její kouzelná příroda láká tisíce turistů a fascinuje je v každém období. My vám přinášíme speciální balíček z jedné z nejkrásnějších šumavských lokalit. Přijměte pozvání do útulného Hotelu Panský dům!

pansky

Čekají vás dvě noci v příjemném pokoji s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Počet kupónů na osobu není omezen, takže doporučujeme kupónů zakoupit více a pobyt si prodloužit. Součástí balíčku je i výborná polopenze. Každé ráno bohaté bufetové snídaně a k večeři 3chodové menu! Na výběr máte vždy ze tří hlavních jídel.

Svou polohou je Hotel Panský dům ideální pro prozkoumávání šumavských krás. V blízkém okolí se vám naskýtá mnoho turistických a cyklo tras, takže pokud jste nadšenými cyklisty, rozhodně si kolo nezapomeňte doma. Po celou dobu pobytu máte zdarma uschování.

Pokud byste si rádi svůj pobyt ještě více zpestřili, tak vám přinášíme možnost zakoupení Lipno Karty. Jde o skvělou kartu, která vám přináší super slevy na sportovní aktivity, relax, gastronomii, kulturní akce, ale i takové služby jako taxi nebo odtahová služba. S Lipno kartou můžete ušetřit až 3 500 Kč. Přehled slev, které vám tato karta nabízí, naleznete ZDE


A ČÍM SI JEŠTĚ VYLEPŠIT VAŠI DOVOLENOU?

Určitě si to zamiřte do Aquaworld Lipno. Mimo jiné, i vstup do něj najdete ve své kartě se slevou. Aquaworld Lipno nabízí zábavu celé rodině. Najdete v něm obdélníkový bazén, kruhový bazén s atrakcemi, divokou řeku s peřejemi a protiproudem, dětské brouzdaliště s oblíbeným vodním hříbkem, vířivku, bazének s masážními tryskami, perličkovou desku se vzduchovým roštem... Každý člen rodiny si najde to své a pobyt v něm si maximálně užije!

BOBOVÁ DRÁHA LIPNO

Ani tuto atrakci nesmíte minout. Během jednoho kilometru si užijete 21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy a navíc se budete moct kochat nádherným výhledem na Lipenské jezero. Kdo jednou zkusil jízdu, už nechce jinak. Zvláště vaše ratolesti budou nadšené. V areálu se nachází i dřevěné dětské hřiště, skluzavka a potřebné občerstvení!


ČESKÝ KRUMLOV

Český Krumlov je považován za jedno z nejkrásnějších měst v České republice. Malebná silueta s krásným zámkem láká tisíce turistů. V roce 2008 bylo toto město dokonce oceněno jako 16. nejkrásnější historické místo světa časopisem National Geographic. Samotné město nenabízí jen zámek, ale i kostely, kláštery a působivé otáčivé hlediště!


I samotné Lipenské jezero vám nabízí spoustu vyžití. Největší vodní plocha na území České republiky vám nabízí pestré sportovní možnosti.

Můžete si užívat rybaření, pěší turistiku, vyjížďky na koních, cyklostezky..

Sami si vyberte ten váš nejlepší program a užijte si fantastickou dovolenou v Hotelu Panský Dům!

Kde slevu uplatnit:

Tel.: 777109493
E-mail: zdenekbursik@seznam.cz
  www.hotelpanskydum.cz/hlavni
zobrazit větší mapu
Dotazy

Podobné nabídky