Dva argentinské hovězí rumpsteaky s omáčkou a přílohou, hovězí carpaccio z argentinských býčků a k tomu láhev výborného vína v restauraci Belle Epoque za 594 Kč. 65% sleva na případnou další láhev vína. Nabídka, které nelze odolat!

-65 %

Cena od : 594 Kč

  • Původní cena: 1 696 Kč
  • Ušetříte: 1 102 Kč
  • Koupeno: 0x
  • Cena v kreditech od: 594
Nabídka již není aktivní

Zákaznická podpora

Popis nabídky

Na parádní steak jedině do Belle Epoque!

Pokud si opravdu chcete vychutnat kvalitní a božsky chutnající maso, pak by vaší jasnou volbou měla být restaurace Belle Epoque. To je sázka na jistotu. My vám navíc přinášíme velkolepé menu pro 2 osoby s 65% slevou!

bell

U předkrmu si můžete vybrat. Zda dáte přednost jemně nařezaným syrovým plátkům z argentinských býčků s olivovým olejem, parmezánem a olivami – tedy carpacciu nebo jestli raději ochutnáte prvotřídní španělskou šunku Jamon Serrano s olivami.

bell

Poté následuje hřeb večera – vyhlášené argentinské hovězí rumpsteaky, které se připravují téměř před vašima očima na lávovém grilu. Jsou připraveny tak, aby vynikla výjimečná chuť šťavnatého masa, a samozřejmě si můžete zvolit úpravu, kterou máte nejraději. Ke steakům se podávají domácí omáčky (pepřová nebo žampionová) a příloha. I v tomto případě můžete volit mezi hranolky a pečenou bramborou se smetanou.

bell

Skvělé jídlo je doplněno výborným vínem. Ti, kteří mají rádi červené, jistě ocení španělské červené víno Los Royales Reserva 2007 Tempranillo. Bílé víno zas hrdě zastupuje italské bílé víno Soave DOC Villa Alberti. Raději vám rovnou přidáváme i 65% slevu na láhev dalšího vína.

bell

Nenechte si ujít hostinu od vyhlášené restaurace se stylovým rustikálním interiérem, do které si chodí pochutnat i celebrity ubytované v hotelu Four Season, který se nachází hned naproti!

V prezentaci jsou použita Ilustrační fota

Dotazy

Podobné nabídky