Volná místa

Jsi PHP Back-endista?

Ničeho se nezalekneš a umíš za práci vzít?

A máš koule na technické vedení nového projektu?

Pokud Tě nevyděsil úvod, tak zvládneš už všechno.

Jsme tým z Nakupvakci.cz a chceme Tě mezi sebe.

Na rukou Tě budeme nosit!

Co od Tebe čekáme a potřebujeme?

  • profi znalost PHP, MySQL
  • výborná znalost HTML 5, JS, jQuery
  • znalost OOP, MVC architektury, návrhových vzorů
  • znalost fungování databázových systémů – relace, návrhy architektur
  • zkušenost s optimalizací výkonu, fulltext vyhledáváním, s API třetích stran
  • zkušenost s kontrolou kvality, verzováním, testováním
  • Python výhodou

Nabízíme Ti:

  • práci na Praze 4 na full/part/OSVČ
  • možnost vzdělání
  • odpovědnou a samostatnou práci s potřebnou podporou
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • zázemí silné české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí se vším, co budeš k práci potřebovat
  • veselý a prima pracovní kolektiv

Práce máme nad hlavu, tak neváhej a napiš nám hned, ať se můžeme co nejdříve potkat a domluvit se na spolupráci. Tomáš Karaba: obchod@nakupvakci.cz

Rozumíš m-a-r-k-e-t-i-n-g-u?

Umíš reklamu rozebrat a zase složit?

Předělat, změnit, vyladit?

A to vše online, na internetech?

Pojď čarovat k nám.

Budeš makat, hodně, ale bude to stát za to.

Jsme Nakupvakci.cz.

25 lidí v týmu, 5 let velké dřiny a zábavy,

cesta vzhůru k zářným zítřkům a velkým cílům.

Co děláme?

Radost lidem :)

Jsi to ty?

  • člověk s drivem a nadšením do práce
  • znalý a zkušený tvor (3 roky online marketingu z retailu: e-shop/cestovní kancelář/slevový portál..)
  • osobnost s vůdčími schopnostmi (zkušenost s řízením týmu)
  • markeťák/markeťačka s přehledem v aktuálním dění on-line marketingu, médií atd.
  • analytik tělem i duší – za čísly vidíš realitu

Co od tebe čekáme, chceme, potřebujeme?

  • perfektní znalost výkonnostního online marketingu (Emailing, Affililate, PPC, SEO a SEM, RTB, GA, display a zájem o e-commerce, UX, mobile atd…)
  • pokročilou znalost MS Office –Excel a perfektní znalost Google Analytics
  • správu, optimalizaci a analýzu kampaní v jednotlivých systémech na denní bázi (slevových agregátorů, e-mail marketingu, display, FB, atd…)
  • správu a spolupráci s externími dodavateli vybraných online-marketingových aktivit na denní bázi (PPC, RTB, Affiliate, SEO, atd…)
  • realizaci kampaní e-mailingu (segmentace, vyhodnocování, A/B testování, optimalizace a získávání emailů)
  • zvyšování efektivity kampaní (růst uživatelské základny, zvyšování jejich aktivity, sledování ROI a KPI)
  • přípravu reportů, analýzu dat a monitoringu konkurence ve všech kanálech

  • práci na IČO ve stabilní firmě v Praze-Modřanech
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • notebook I telefon pro pracovní I soukromé účely
  • práci v kolektivu mladých, chytrých a sympatických lidí
  • neformální pracovní prostředí

Práce máme nad hlavu, tak neváhej a napiš nám hned, ať se můžeme co nejdříve potkat a domluvit se na spolupráci. Tomáš Karaba: obchod@nakupvakci.cz

Staň se TOP obchodníkem v cestování a vydělávej i víc než 50 000 Kč!

Jsi obchodník tělem i duší? Dokážeš prodat i sám sebe? Pak hledáme právě tebe. Jsme slevový portál Nakupvakci.cz – dvojka na trhu. Pojď to s námi dotáhnout ještě výš. Královsky tě za to odměníme.

  • Rád telefonuješ?
  • Dokážeš lidi snadno přesvědčit?
  • Říkají o tobě, že máš v hlavě kalkulačku?

Můžeš ale získat plusové body, které tě posunou do popředí zájmu:

  • máš zkušenost s aktivním telefonickým prodejem
  • znáš prostředí slevových portálů
  • nedělá ti problém „spíkovat“ v angličtině
  • Přesvědč nás o tom, a my ti z fleku dáme práci, která tě bude bavit.

Co tě u nás bude čekat?

  • budeš aktivně vyhledávat a oslovovat nové dodavatele
  • sjednávat pobytové balíčky, po kterých lační naši zákazníci
  • nemine tě péče o stávající klíčové partnery
  • po celou dobu budeš pracovat na rozvíjení obchodní spolupráce.

Dokážeme odměnit dobré lidi a nabídneme ti:

  • nadstandardní platové podmínky s ohodnocením, které bude odpovídat tvému nasazení
  • práci na IČO s bonusy
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • zázemí na Praze 4 – v Modřanech
  • a v neposlední řadě i super a veselý tým, se kterým je radost pracovat.

Chceme tě teď, tak nám rovnou pošli svoje CV!

Pošlete nám CV na e-mail: kristyna.cejkova@nakupvakci.cz nebo zavolejte na tel.:777 524 988

HVĚZDA zákaznické podpory

Hledáme HVĚZDU, která povede menší a dynamický tým lidí Call centra. Vaším hlavním cílem bude spokojenost zákazníků a bezproblémový chod zákaznickej podpory.

Náplň práce:

• komunikace s klienty, řešení dotazů, stížností a problémů klientů (tel., chat, e-mail)

• vzdělávání týmu s cílem zefektivnit procesy a postupy

• zodpovědnost za plnění svěřených úkolů

Očekáváme:

• zkušenost v call centru min 2 roky podmínkou, komunikativní znalost ČJ

• výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem

• pečlivost, spolehlivost, preciznost, časová flexibilita, schopnost operativního řešení vzniklých situací

• silná orientace na zákazníka, týmový hráč, příjemné a profesionální vystupování

• schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací

Nabízíme:

• nadstandardní platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
• mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě
• zázemí na Prahy 4 - Modřany, mobilní telefon a notebook
• chceme tě TEĎ - nástup ihned nebo po dohodě

Pošlete nám CV na e-mail: jana@nakupvakci.cz nebo zavolejte na tel.: 775 560 666

Junior SEO Copywriter

Máte cit pro český jazyk, "básnické střevo" a baví vás řešit SEO, rozumíte mu a navíc rozumíte i propagaci a sociálním sítím? Jeden z nejúspěšnějších slevových portálů Nákupvakci.cz hledá ideálního kandidáta na pozici: Junior SEO Copywriter. Toužíte po práci, která vás bude bavit?

•  vytváření obchodních textů a SEO copywriting
•  znalost práce s (KW - Keywords, Nadpis - H1, Description)
•  znalost práce s Google Analytics (vyhodnocovat výsledky)
•  komunikovat napříč celou společností v rámci řešení požadavku zákazníka

Co od vás požadujeme?

•  SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na marketing výhodou)
•  vysoká úroveň psaného projevu v českém jazyce
•  kreativitu, samostatnost a zodpovědnost.
•  znalost grafického programu výhodou

A co vám nabízíme my?

Kontaktní formulář

(povinné)