3 dny až pro 4 osoby v hezkých apartmánech v Orlických horách za pouhých 960 Kč. Velká zahrada se sportovním vyžitím a atrakcemi pro děti, krásná příroda a mnoho možností výletů. Super tip i na rodinnou dovolenou!

3 dny až pro 4 osoby v hezkých apartmánech v Orlických horách za pouhých 960 Kč. Velká zahrada se sportovním vyžitím a atrakcemi pro děti, krásná příroda a mnoho možností výletů. Super tip i na rodinnou dovolenou!

Cena960
Sleva40%
Původní cena: 1 600 Kč
Ušetříte: 640 Kč
Zbývající čas:
Koupeno 0x
Nabídka ukončena
NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU
Cena v kreditech: 960 kreditů
Získáte kreditů: 19 kreditů

3 dny až pro 4 osoby v hezkých apartmánech v Orlických horách za pouhých 960 Kč. Velká zahrada se sportovním vyžitím a atrakcemi pro děti, krásná příroda a mnoho možností výletů. Super tip i na rodinnou dovolenou!

 

Detail slevy:

  • Dovolená v Orlických horách až pro 4 osoby!
  • Ubytování v hezkých apartmánech na 2 noci
  • V apartmánech najdete: 4 lůžka, vlastní sociální zařízení, sprchu, vybavený kuchyňský kout, lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici
  • V přízemí apartmánového domu je vám k dispozici společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádiem, internetem, mini barem (alko a nealko nápoje), myčkou nádobí a krbovými kamny
  • V přízemí můžete využít i velkou kuchyň s plynovým sporákem a troubou
  • Venkovní posezení se slunečníky, zahradním krbem a udírnou

 

Platnost slevy:

Do 30. 11. 2012

Kupón nelze využít v červenci a srpnu

 

Kde slevu uplatnit:

Dům s apartmány U Kožešníků

www.ukozesniku.cz

Sedloňov 40, 517 91, Deštné v O. h., MAPA

Tel: +420 777 702 388

 

Podmínky slevy:

Počet kupónu na osobu není omezen

Konkrétní volný termín konzultovat s majitelem objektu: +420 777 702 388

 

Skvělý tip i na rodinnou dovolenou v Orlických horách!

Pokud hledáte místo pro rodinnou dovolenou, kde si i ten nejmladší člen najde nějakou zábavu, nebo zkrátka chcete vyrazit někam, kde si můžete užít odpočinek, ale i super výlety a sportovní aktivity, pak vám vřele doporučujeme Apartmány u Kožešníků. Dnešní nabídka vám přináší 3 dny až pro 4 osoby za fantastických 960 Kč!

kozesniku

Orlické Hory jsou malebným pohořím na severovýchodě Čech, které svou krásou překvapuje mnohé turisty. Obec Deštné v Orlických horách se nachází přímo pod nejvyšší horou tohoto pohoří a do této obce budete mířit i vy.

kozesnikuApartmánový dům U Kožešníků se skládá z pěti příjemných a vybavených apartmánů. Vy v jednom z nich strávíte dvě noci až ve 4 osobách. Každý apartmán je vybaven 4 lůžky, vlastním sociálním zařízením, sprchou, vybaveným kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

kozesnikuVolně k dispozici je vám i společenská místnost v přízemí, kde můžete sledovat satelitovou LCD televizi, poslouchat rádio či využít internet. V přízemí naleznete i větší kuchyň s plynovým sporákem a troubou, mini bar, myčku nádobí a krbová kamna. Nechybí zde ani stáčecí zařízení na pivo. V případě zájmu je možné za příplatek doobjednat sud piva a můžete si užívat pohodu na venkovním posezení.

kozesniku

V létě si stačí sednout pod slunečníky a jen tak relaxovat. Zatímco ti mladší mohou řádit na travnatém hřišti, které je hned u domu.  Najdou na něm dřevěné prolézačky, velkou skluzavku, houpačky, pískoviště, branky na fotbal, koš na basketbal, ruské kuželky, velký zahradní bazén a velkou trampolínu. Zkrátka vše potřebné na pořádnou zábavu. Pro hry si můžete půjčit i míče, pálky a terč na elektronické šipky.

kozesniku

Orlické hory si zamilujete. Nejsou možná tolik vyhledávané jako větší pohoří naší země, ale mají své osobité kouzlo. Zalesněné horské hřbety, skalnatá údolí, roubené chalupy.. To vše charakterizuje místo, ve kterém se budete nacházet. Doporučujeme si cyklistům vzít s sebou kola, bude co prozkoumávat a zdarma si je můžete uschovat. Orlické hory jsou i rájem houbařů, což jistě oceníte, neboť platnost kupónů je až do konce listopadu.

kozesniku

Když už budete na tomto místě, rozhodně se zajeďte podívat i do Ratibořic - Místo spojené s literární velikánkou našich dějin - s paní Boženou Němcovou. Určitě si prohlédněte zámek s krásně vyzdobenými interiéry. Hned u zámku je i rozlehlý zámecký park, kde je unikátem obrovský Liliovník. Turisté ale míří hlavně do Babiččina údolí se sousoším legendární Babičky a jejich vnoučat, s Mlýnem, Starým Bělidlem a dalšími významnými místy, které jsou vzpomínány v Babičce. Zastavte se i u Viktorčina splavu!

ZŘÍCENINA HRADU POTŠTEJN

Patří mezi největší zříceniny na území České republiky.  Nahlédněte do slavné minulosti hradu, na kterém panovalo mnoho majitelů, a stal se ústředním bodem hledání ukrytého podkladu. Poklad se nikdy nenašel, ale inspiroval dalšího literárního velikána Aloise Jiráska k napsáním románu Poklad. Návštěvu gotického hradu si můžete zpestřit procházkou podél Divoké Orlice.

Objevte Orlické hory s tímto super balíčkem!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.